Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van olyan étkészlet, tányér...

Van olyan étkészlet, tányér készlet ami nem rozsdásodik, nem reped szét a mosogatógéptől és sok évig jó?

Figyelt kérdés
Szeretnénk új étkészletet, tányér készletet esetleg késkészletet venni, ami jó minőségű, nem rozsdásodik, nem reped szét a mosogatógéptől és sok évig jó. Tudtok márkát ajánlani? Ami nektek bevált és jól bírja?

2020. dec. 30. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

IKEA - ott minden evőeszköz mosogatógépálló.


A repedést nem tudom hová tenni... Mi reped?

Ezer éve van mosogatógépem, semmi nem repedt el benne.

2020. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Én a rozsdásodást nem értem, vastányért használsz ?
2020. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
2: eszcájgra gondolt szerintem... :)
2020. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Az evőeszközök márkájára már nem emlékszem, de a tányérok, csészék és bögrék Villeroy & Boch készletből valók. Persze ennél olcsóbb megoldások vannak, az ez előtti szettem Ikeás volt. Semmi gondom nem adódott vele. Se a repedést se a rosdásodást nem értem. Minden mosogatógépbe pakolok és semminek nem esett baja eddig.
2020. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint sem elrepedő, sem rozsdásodó készleteket nem is gyártanak, így nem is kaphatóak.
2020. dec. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó ötleteket! Szerencsések akiknél ez a probléma nem jött elő, mert szüleimnél és tesómnál is ugyanez a helyzet.


A sima evőeszközeink és nagy konyhaéseink is mind rozsdásodnak, pedig nem a legolcsóbb noname fajtából valók. A tányérjaink azok amik megrepednek. Az egyik úgy megrepedt, hogy kifolyt belőle a leves a repedés mentén. Pedig mi csak ketten vagyunk, nem szoktunk főzni és nem megy éjjel nappal a mosogató.

2020. dec. 31. 01:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, nálunk tányér csak akkor repedt, amikor valaki odacsapta a mosogató széléhez véletlenül.
2020. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6: érdekes, hogy nálatok ez a családban máshol is előfordul....


Se nálunk, se a családban, se a baráti körben még csak hasonlót sem hallottam...


Az előfordul, hogy régebbi családi pohárkészlet beopálásodott - mert régen még nem gyártottak mosogatógépálló üveget.

De hogy tányérok repedjenek...?? Ilyet még soha nem láttam.

2020. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Rozsdás evőeszköz? Létezik ilyen?
2021. jan. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze.

Nálunk meg berozsdásodott a vasorrú bába orra.

2021. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!