Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért volt áramos az ágyam?

Miért volt áramos az ágyam?

Figyelt kérdés
Eddig 2 pokrócnál tapasztaltam ilyet, hogy áramos lett az ágy. Bármelyik pokrócot raktam rá nagyon áramos volt és néha hallottam, hogy "szikrázik" vagy hogy mondják ezt. Főleg mikor lehúztam róla na akkor alig mertem megfogni mert rázott rendesen. Most feltettem egy sima fehér vékony lepedőt és ez nem áramos. Az a kettő ilyen puha meg talán pamut volt. Sőt még az alvó macim is olyan lett, éreztem néha, hogy ráz. Az ágy alatt vannak pokrócok, lepedők és ágyneműk, ennek lehet köze neki vagy csak a pokrócokkal volt valami? Mikor lehúztam őket tényleg rátott, sőt szikrázott is a hangja meg már féltem lehúzni meg megfogni :D. Mitől volt ez?

2021. jan. 15. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Műszálas
2021. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A maci lehet a hibás.
2021. jan. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1köszi igen ez lesz a baj

2.nem hiszem...az előtte nem volt ilyen.

2021. jan. 16. 09:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaja, akkor nem valószínű.
2021. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy leszedni, hogy a lepedő négy csücskét hajtod be középre, majd az igy keletkezett csücsköket is középre, aztán az egészet középen összemarkolva, mint egy batyut leemeled az ágy közepéről. Igy kevésbé surlódik, kevésbé van lehetősége feltöltődni, kevésbé tud rázni.
2021. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5.azt csináltam de még igy is nagyon áramos volt
2021. jan. 16. 13:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor spricceld be kicsit vizzel, mielőtt leszeded. Ilyen pumpás spriccelőből 1-1 fújás a csücskei felé, meg 2-3 középtájra, hogy kábé mindenhová jusson egy kicsi. Utána úgyis mosógépbe megy, de ez nagyban csillapitja a feltöltődési hajlamot.
2021. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát köszi de megoldottam hogy másik pokrócot tettem fel ami sima lepedő de nem olyan anyagú mint azok az áramosak.:) nem áramos már csak a maci ami olyan maradt-
2021. jan. 16. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor a macit is spricceld be kicsit vízzel.

Vagy ha van radiátorotok, arra is ráteheted /elég, ha csak hozzáérinted/, azok földelve vannak gyakorlatilag, így képesek elvezetni a felesleges statikus feltöltődést /ez a neve az áramosságnak/.

2021. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!