Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A fürdőszobába való függöny...

A fürdőszobába való függöny az ablakra?

Figyelt kérdés

Nekem mindíg volt, viszont tegnap azt hallottam egyik ismerősömtől , hogy "gagyin" mutat.

Sosem hallottam még ilyet,de most már kíváncsi vagyok. Nektek van?


2010. aug. 15. 09:43
 1/10 anonim válasza:

Nem tudom oda való-e vagy sem,de nekünk van rajta.

Nekem így jobban tetszik,mint "csupaszon".

2010. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van, amíg nem volt, olyan meztelen érzésem volt, hogy belátnak. Pedig az ablak kicsi.

Egyébként meg a te ízlésed ne az "ismerősöd" határozza meg.

2010. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. aug. 15. 10:05
 4/10 anonim ***** válasza:
attól függ. a műanyag zuhanyfüggönyre gondolsz?
2010. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem igen metr mindig olyan érzésem van hogy belátnak
2010. aug. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak felesleges por és párafogó. Az ablakra katedrálüveget kell tenni,hogy ne lássanak be. Ez csak újabban divat!
2010. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nincs, fóliázva van...90*180-as 2. emelet, nem látnak be...igaz le kéne cserélni, mert az albérlők pakolták rá dirib darabokból valami kék vackot, már megvettem az átlátszót, csak le kéne vakarni a régit
2010. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Családi házban lakunk, a fürdőszoba ablaka a szomszéd udvarára néz, ahol egy kíváncsi öregasszony lakik. Nekünk két függöny is van a fürdő ablakán egy dupla karnison (hagyományos és sötétítő). Redőnyt felszereltetni nem érdemes az ablak mérete miatt, üveget cseréltetni drága lenne benne, mert műanyag ablak (barkácsáruházba vásárolt, szóval csak hagyományos üveges verzióban lehetett kapni), maximum a fólia jöhetne szóba, de az meg túl gagyi.
2010. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a függönytől még simán belátnak.szerntem nem kell. olyan falusi, mintha csipketerítőt tennénk a mosógép tetejére.

le kell fóliázni.

2010. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor már inkább a fólia, hiszen régen is recés üvegből csinálták a fürdő meg a wc ablakot.


de hogy függönyt tegyek a vizes helyiségbe?!


tényleg elég röhejesen nézne ki a fürdő ablakán egy csipkefüggöny...

4.en lakom, a szemben lévő házból max vmi profi távcsővel lehet átlátni, aki nagyon akar, az nézegessen, nem vagyok egy szívderítő látvány :D

amúgy azért sem teszek semmilyen tereptárgyat az ablakba, mert szép a kilátás, és nem akarom ilyen hülyeséggel elrontani.

2010. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!