Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen javaslaitok lennétek...

Milyen javaslaitok lennétek egy mosdókagyló nélküli fürdőszobába?

Figyelt kérdés

Szóval az albérletben, ahova költözöm nagyon pici a fürdő, csak egy kád és a mosógép fér el benne, nincs kagyló, és nem tudom, hogy lehetne ezt áthidalni....Gondoltam azokra az állványokra, amin egy lavór van, de még az sem férne be sajnos...:-(

[link]


2011. jún. 9. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
vannak icipici fürdőbe tervezett mosdók, meg is keresek neked egyet amit én nagyon imádok :)
2011. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ez :) épp erre gyúrok.

2011. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
és mi az, amit a kádban nem tudsz megcsinálni, csak egy kagylóban??
2011. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például nem menne a kádban a borotválkozás. Lehet, hogy maradi vagyok de nekem ahhoz mosdó kell. Mondjuk én inkább a mosógépet tenném a konyhába, mint hogy ne legyen mosdó. De mivel albérletről van szó, így gondolom Neked nincs sok választásod. 27/F
2011. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy egy kádban is lehet kezet mosni, meg ilyenek, de egy fürdőszobához azért hozzátartozik egy mosdókagyló...csak kényelmesebb úgy a fogmosás....

Majd meg kell néznem, hogy esetleg a kád felé lehet-e mosdókagylót rakni...csak azért nagyon sokat erre nem szeretnék költeni, mert ugye csak albérlet...ha sajátom lenne, megoldanám, rögtön lecserélném a kádat egy jó kis masszázs zuhanyra:-)) és rögtön elférne a mosdókagyló is.

2011. jún. 9. 22:30
 6/15 anonim ***** válasza:

Jha..eszembe se jutott h ffi...de jó...lassan elfeledkezek pasikról *.*

Tényleg ha kilehetne vinni mosót.

Vagy szerelj a falra valamilyen tartót, amit akár fel-le lehet hajtani, és arra tedd a lavórt. Akár a gép fölé.

De ha nem kell borotválkoznod, akkor nem fontos sztem.

2011. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hát nekem nem kell borotválkoznom, de barátomnak kell majd...ez eddig eszembe se jutott (eddig csak én láttam az albérletet)

Lehet, hogy akkor tényleg vmi falra szerelhető, le/fel hajtható dolgot kitalálunk majd. Kiraknám szívesen a mosógépet, de a konyhába sem férne sajnos, max a szobába, de oda a mosógépet csak nem rakom:-)) meg esetleg a kamrába, de az megint nagyon macerás és ktsges lenne szerintem...

Köszi

2011. jún. 9. 23:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátoddal. Ha nagyon nem bírja mosdó nélkül, akkor ne vedd ki azt az albérletet.
2011. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A mosogeppel a vizet is kell koltoztetni, az meg nagyon maceras. A lavor elfer a mosogep tetejen is, de az sem tul kenyelmes. Ha mas alberlet nem johet szoba, akkor keszuljetek fel egy nagyobb beruhazasra, esetleg beszeljetek a tulajjal a koltsegek megosztasarol.
2011. jún. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vagy ha a wc kulon van, akkor oda felszerelhettek egy kicsi mosdokagylot es egy tukros szekrenyket a fogkefeknek, borotvanak es a pipere cuccoknak, de az os koltseges a csovezes miatt.
2011. jún. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!