Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gondolkodom egy ágyszekrényen....

Gondolkodom egy ágyszekrényen. Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Gyors utánanézés szerint első körben:


pro:

- Leghelytakarékosabb megoldás 1 szobás lakásba

- teljes értékű matrac

- Nem szorítja be a térérzetet annyira, mint a galéria

- ???


kontra:

- ÁR!! (közelítőleg tudtok mondani? 300 fölé nem mennék (+ matrac 160*200*25))

- kérdéses szellőzés, sokan félnek tőle, hogy penészedhet

- strapabírás? (szeretek ágyra huppanni, de a nyitómechanika is kérdéses, hogy mennyit bír)

- még nem láttam esztétikusat, mindegyik egy ocsmány bútorlap felcsukva. Ti láttatok szép megoldást?

- ???


Köszönöm a véleményeket/tapasztalatokat a témában!



2021. márc. 16. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem, de inkább kinyitható kanapét vennék, abból is vannak már gerincbarátok, vagy kanapé helyett heverőt használnék vastag hátpárnákkal, ha csak egy személynek kell. Ülőbútor úgyis kell, így van ágyneműtartó, a szekrénybe meg lehet pakolni, ahelyett, hogy egy ágy lenne benne :) Az összes ilyen kinyitható dolognak szerintem hátránya, hogy rendet kell rakni, hogy ki tudd nyitni, egy idő után meg el fogod bliccelni ugyanezért, hogy becsukd, nem is beszélve arról, ha derékfájós vagy, általában erő kell hozzá, hogy felemeld mindehhez.
2021. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!


Kis helyreigazítás:

Lenyitni/felcsukni gyerekjáték ezeket, semmilyen erő nem kell hozzá. Pont ez a drága benne.


Igényeimre vonatkoztatva:

Nem véletlenül írtam, hogy teljes értékű matrac az előny. Kell!! Amit írsz a kanapékról az csak átverés, nem létezik... mindennapos használatra kell nekem, csak a matrac a megoldás.


Lustaságot számításba vettem. Menne is a kontra részbe, de igazándiból kiiktatja az az egyszerű tény, hogy kell a hely, tehát fel kell csukni... aztán kell aludni, tehát le kell nyitni... nincs miért belekötni ebbe. Ez egy ilyen helyzet. Trükkös bútort tudok venni, pluszszobát nem.

2021. márc. 16. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
2021. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Egyszemeses kanapeagyat vegyel az alattalevo nagy fiokkal.
2021. márc. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy hozzászóltatok!


A továbbiakban is várom az értékes tapasztalatokat, észrevételeket!

2021. márc. 17. 00:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, teljes mértékben megértem a kérdésed, magam is ilyen problémával küszködök.

Én az alábbiakat néztem, és várhatóan tőlük fogok rendelni.

Más bútort már többször is rendeltem ettől a cégtől, kivétel nélkül jó minőséget kaptam.


[link]

2021. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk volt, mi szerettük.

Azért a múlt idő, mert azóta nagyobb lakásba költöztünk és itt van külön háló.

Valójában erre szeretnék reagálni:


"még nem láttam esztétikusat, mindegyik egy ocsmány bútorlap felcsukva. Ti láttatok szép megoldást?"


Láttam bizony és ennek csak a fantázia szab határt!

Lehet tenni az aljára hatalmas tükröt, le lehet tapétázni a szoba dizájnjába illően, de a barátainknál pl. steppelt (mű)bőr lett rátéve.

[link]

De bármit kitalálhatsz, ha elég kreatív vagy!


Ja, és egyáltalán nem penészedett! Ahol ez penészedik, ott minden egyéb is penészedik. Ha elutazol 2 hétre, akkor célszerű nyitva hagyni, hadd szellőzzön!

2021. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van tapasztalatom, mert én a gyerekem szobájába csináltattam fenyőből ágy-szekrényt, de az egyszemélyes volt. Saját magam terveztem. Nem volt olcsó, plusz a matrac, viszont tényleg maximális helykihasználás volt. Volt egy kihúzható, óriási fiókja, ami ágyneműtartóként funkcionált és mindent elnyelt, volt egy kisebb szekrény része ajtóval, ahová be tudott bújni a gyerek, oda jól be lehetett ömleszteni a játékokat. Volt egy lépcső, aminek kinyitható volt a teteje, tárolóként funkcionált. Közel tíz évig használtuk, aztán költözés miatt eladtam potom áron. Ami kontra volt az a mérete, súlya, nem lehetett csak úgy ráhuppanni, fel kellett mászni, inkább a lépcsőn ültünk. A belmagasság miatt nem lehetett galéria egyébként. Ami jó volt benne az a sok tárolóhely, tényleg mindent elnyelt. Volt leesésgátlója is, így biztonságos, kényelmes fekhely volt.
2021. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!