Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhabútor tervezés hogyan?

Konyhabútor tervezés hogyan?

Figyelt kérdés

Konyhabútort kellene csináltatni, de csak állok mint egy hülye.


Hogyan szoktak ennek nekilátni?

Még semmilyen háztartási gép nincs meg a hűtőn kívül.

A hűtő és tűzhely helye megvan, illetve a mosogató helye is hogy kb. hol helyezkedik el. És ennyi.


Hogyan tovább? Itt állok, és fogalmam sincs hogy kell egy ilyen szart megtervezni.


Néztem millió képet se nem segít.


2021. ápr. 6. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Az Ikea honlapjqn van tervezőprogram, azzal nagyjwból tudsz összeállításokkal kis3rletezgetni...
2021. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vedd meg a mosogató tálcát, hogy tudd hogy mekkora a mérete.

A tűzhely , sütő általában standard méret.

Ezekből már el lehet indulni ha tudod hogy hova mit szeretnél.

2021. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is az ikea konyhatervezőjét javasolnám.

Azzal terveztem meg a konyhámat, sokkal könnyebb volt igy hogy láttam milyen lenne.

2021. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tessék, itt a link a tervezőhöz:


[link]


Természetesen asztalos meg tud csinálni bármit, tehát nem szükséges az IKEA modul-méretekkel megcsináltatni a konyhádat. De a látványtervhez (3D-ben is meg tudod nézni) nagyon hasznos, ha látod, hogyan fog kinézni nagyjából...

2021. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. ápr. 7. 12:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Képeket azért nézeget az ember, hogy lássa milyen színösszeállítás, milyen dizájn tetszene neki. Aztán vagy elmegy egy üzletbe és összeválogatja elemenként mi kell neki, vagy megtervezi az ikea tervezővel és úgy válogatja össze mi kell neki, vagy hív egy asztalost, aki hoz egy csomó mintát és a saját tapasztalatait és összerakjátok mi legyen a koncepció.
2021. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ikeában nem csak magadnak tudod megszerkeszteni, hanem vannak hozzá alkalmazottak, akik segítenek neked. Annyi, ha nem veszel ott végül konyhabútort, 10 ezer forint a tervezési díj, azt hiszem. Vírushelyzetre tekintettel, tudomásom szerint jelenleg csak online elérhetők, ott időpontot kell foglalni.

Ők biztos tudnak valamit tanácsolni, hogy mit hova érdemes.

Én úgy kezdenék neki,hogy mi NEM tetszik a jelenlegi konyhámban, mi lenne jobb ha.. Stb. A tányérok fiókban legyenek alul? Vagy fent a polcon? Sütő lent vagy fönt? Mosogatógép? Poharak? Evőeszközök? Edények? Kishely vagy nagyhely kell? Ki akarom húzni? Akkor legyen fiókos... Stb.

Nekünk is új ikeas konyhánk van, nem volt egyszerű menet😀

2021. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már tervezem. De hogyan kell elforgatni a bútort? 😅 itt benazok vele
2021. ápr. 9. 16:58
 9/10 A kérdező kommentje:
Alkottam nagy nehezen, ezt-azt. Azért így már kicsivel könnyebb az elképzelés.
2021. ápr. 9. 19:42
 10/10 anonim ***** válasza:
8: pont az elforgatást így távolból nem tudom, de okos kis program - tudja, hogy pl. sarokba nem lehet fiókos elemet tenni (mert nem tudnád rendesen kihúzni) és egyéb ilyen hasznos dolgok is be vannak kódolva a programba. :)
2021. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!