Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Készülnek természetes anyagból...

Készülnek természetes anyagból szőnyegek megfizethető áron?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen anyagokból? Vagy hol kapni megfizethető áron?


Nem igazán tudom az árakat. Mesterségeseket látni rengeteget, de nem érdekel.



2021. ápr. 18. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A "megfizethető ár" nem mindenkinél egyforma. Budán a Bartók Béla úton, közel a Gellérthez van egy perzsaszőnyegbolt. Árakat nem tudok. Hívd fel őket.
2021. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rongyszőnyeg.
2021. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mi a megfizethető. Ikeában is vannak pl, nyilván nem a legolcsóbbak. De ha nem írsz konkrét árat nem tudunk segíteni.
2021. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban használtak vannak megfizethető áron, ha nagyobb méretű szőnyegről van szó. Persze alaposan utána kell nézni, esetenként az ebay-n is. 10 évvel ezelőtt rengeteg keleti, kézi csomózású, gyönyörű szín és formavilágú gyapjuszőnyeget lehetett ott kapni Németországból.
2021. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak gyapjúszőnyegeim vannak. Mind puha, meleg, süppedős. Szépek, könnyen tisztíthatóak, tartják a formájukat. Viszont nem olcsó kategória.
2021. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!

Utána néztem a gyapjú szőnyegeknek és jó hír, hogy 20e-től indul. Persze vannak több százezer forintért is, de van kínálat 70eFt környékéig viszonylag rendesen. Ez az összeg már pedzegeti a határt nálam, de nem tartom kizártnak, hogyha lesz rá pénzem, beruházzak egyre.


Köszönöm még egyszer!

2021. ápr. 19. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!