Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek nagyon furcsán...

Szerintetek nagyon furcsán nézne ki egy 200cm magas,35cm széles és 45cm mély szekrény?

Figyelt kérdés

Csináltatnám es konyveket, mappakat tarolnak benne es az ajto mogott lenne. Szélesebb nem fer es melyebb sem, mert akkor tullogna az ajton.


Vagy gondolom az osszkeptol fugg?!


2010. aug. 22. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Így speciel egy uszodás öltözőben elhelyezett kabinhoz hasonlít inkább. Szerintem ilyen szélességhez túl nagy a mélység = nem lesz praktikus, mert ha a hátsó könyvet akarod kivenni, ki kell rámolni a polcon az első oszlopot előbb.
2010. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem alapvetően nagyon tetszik a vékony, keskeny bútorstílus. Az általad leírt méretek is ennek megfelelőek, nekem egyáltalán nem tűnne furcsának, ráadásul optikailag magasítja a teret. Arra figyelj, hogy ne legyen 2,6m-nél nagyobb a belmagasság, egyébként jó az ötelet és praktikus is.
2010. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!