Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Lakberendezés

A kérdés

Tömörfenyő/fenyődekor szekrény sötétedik?

A jyskben van egy ruhásszekrény aminek az anyaga tömörfenyő/fenyődekor. Nagyon jó árban van. De a kiállított szekrény ajtaja felemás volt, az eladó azt mondta, hogy benne van a tűrés határban és időben egyszínű lesz - sötétedik. Igaza lehet? Itt lapra szerelt bútorok vannak és lutri, hogy milyet viszel haza. Lehet, hogy egyszínű lenne.

2011. aug. 5. 07:50  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, sötétedik, de ha már most sötétebb az egyik ajtó, akkor később is másszínű marad, azt Te is gondoltad, ugye? Mert nem fogja "bevárni", hogy a világosabb utána sötétedjen :))

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2011. aug. 5. 21:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ, igen én is gondolkoztam.

Bármennyire is jó árban van, megéri, de mi van ha felemás? Szóval nem veszem meg :)))

# 2/4Időpont 2011. aug. 6. 06:31 Privát üzenet
A másik hátrány meg az, hogy a fenyő az egyik legrosszabb alapanyag, ha bútorokról van szó. Nagyon gyenge. Ha valaki fát akar, a tölgynél alább ne adjon. Hány esetről hallottam, amikor a fenyőágy pár év után beszakadt a "sok" használattól =D

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2011. aug. 19. 14:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Közben már megoldódott az ügy: készíttetünk egy gardróbot.

# 4/4Időpont 2011. aug. 20. 08:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyit érhet? Egy komplett kolóniál butor. Hálószoba és előszoba 16 darabos. Francia ágy éjjeli szekrény szekrénysor ortopéd ágymatracal. Kihuzhatós előszoba kanapé 2 fotel...
Hol tudnék venni olcsón (akciósan) függönyöket (sima függönyt és sötétítőt), karnist, konyhabútort (mosogató rész, előkészítő pult és felső szekrény,3 m a hossza a konyhának), mosógépet és mikrót?
Milyen színt adjak a szobámnak? Jelenleg narancs szín, a szekrény sorom sötétebb citromsárga (fenyő) és én alma zöldre gondoltam.
Hány polcos egy szekrény?
Minek a kicserélése változtatja meg legjobban a helyet? Pl szekrény, burkolat, fal, stb?
A bükk dekor szekrény nagyon elüt egy fenyő dekor íróasztal mellett?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Lakberendezés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!