Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tömörfenyő/fenyődekor szekrény...

Tömörfenyő/fenyődekor szekrény sötétedik?

Figyelt kérdés
A jyskben van egy ruhásszekrény aminek az anyaga tömörfenyő/fenyődekor. Nagyon jó árban van. De a kiállított szekrény ajtaja felemás volt, az eladó azt mondta, hogy benne van a tűrés határban és időben egyszínű lesz - sötétedik. Igaza lehet? Itt lapra szerelt bútorok vannak és lutri, hogy milyet viszel haza. Lehet, hogy egyszínű lenne.
2011. aug. 5. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, sötétedik, de ha már most sötétebb az egyik ajtó, akkor később is másszínű marad, azt Te is gondoltad, ugye? Mert nem fogja "bevárni", hogy a világosabb utána sötétedjen :))
2011. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, igen én is gondolkoztam.

Bármennyire is jó árban van, megéri, de mi van ha felemás? Szóval nem veszem meg :)))

2011. aug. 6. 06:31
 3/4 anonim válasza:
A másik hátrány meg az, hogy a fenyő az egyik legrosszabb alapanyag, ha bútorokról van szó. Nagyon gyenge. Ha valaki fát akar, a tölgynél alább ne adjon. Hány esetről hallottam, amikor a fenyőágy pár év után beszakadt a "sok" használattól =D
2011. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Közben már megoldódott az ügy: készíttetünk egy gardróbot.
2011. aug. 20. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!