Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az IKEA-ban szokott lenni...

Az IKEA-ban szokott lenni matrac és ágykeret akció?

Figyelt kérdés
Nézegetem egy ideje, mert csere elött állok, de akcióban még nem láttam őket. Van rá esély, szokott lenni, vagy ezt az akció részét engedjem el?

2021. máj. 3. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
De miért ragaszkodsz az IKEA-hoz? Magam is ágycsere előtt állok, beütöd gógliba, hogy ágykeret akció és nézelődsz.
2021. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Magam is ágycsere előtt állok, beütöd gógliba, hogy ágykeret akció és nézelődsz."


Na ez a legrosszabb dolog amit tehet valaki, hogy csak az akciósakat keresi. Hiába van máshol egy jó ágy, ami teljes árom olcsóbb mint az "akciós" valamelyik üzletben, ha te csak az akciósat keresed. Vásárolni vagy úgy kell, hogy kiszámolod a keretedet és abból a lehető legjobbat veszed meg, vagy meghatározod az igényeket és annak emgfelelően a lehető legolcsóbbat.


Szidjuk sokan multikat, emg a bevásárlóközpontokat a kamu akciókkal, de pont emiatt csiálják, hogy az emebrek gerjednek ha valamire rá van írva hogy akció.

2021. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
#2: Nem én várom az akciót, a kérdező...
2021. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3: Én meg ne írtam hogy te várod, csak azt írtam hogy hiba ezt csinálni. Te ajánlottad ezt a hülyeséget a kérdezőnek...
2021. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kimagyarázza😂
2021. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért ragaszkodom az ikeahoz, mivel voltam szemelyeseny megnezni a kiszemelt dolgokat es az igenyeimnek megfelelnek. A vasarlas nem surgos, ha van akcio, akkor varok a vasarlassal, ha nincs akkor megveszem most.


Nezegettem neten, de az a problemam, hogy nem tudok megtekinteni a nagyreszuket, vakon meg nem szeretnek venni.

2021. máj. 4. 05:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Ikea Family akciókban szokott néha lenni, de matracnál vigyázz, mert van hogy csak egy méret akciós az adott típusból, pl. 80×200-as, az meg csak spéci kanapékra jó. Szerintem fölösleges erre várni.
2021. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!