Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nem látott valaki valahol...

Nem látott valaki valahol valami fiatalos, olcsó tányérkészletet?

Figyelt kérdés
Lehet színes is, vagy akár fehér és rajt valami vidám minta..., (jó lenne valamilyen zöldes) ilyesmikre gondolok. Vagy akár gyümölcs mintájú... Valaki valahol találkozott ilyennel?
2010. aug. 23. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
ikeában tuti lelsz.
2010. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából nem nagyon találtam ott, egyet néztem ki a metroban, az nem rossz, legfőkébb az ára tetszik, és 30 részes! Valakinek még 5lete...
2010. aug. 23. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a tecsóból van, négyszögletes, fehér alapon fekete csíkok és zöld körök vannak rajta, nonfiguratív, de szerintem nagyon fiatalos és modern. Azt hiszem, 6000 körül volt, 24 részes.
2010. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem készletben gondolkodnál?

Nekem a készletekkel az a bajom, hogy nehéz olyat találni, ami valóban tetszik, és sokszor több is tetszene.

Ezért most azt találtam ki, mivel erősen fogy a meglévő készletem, hogy veszek olyan tányérból, ami tetszik egy nagy laposat, egy levesest és egy kistányért, így lesz 1 garnitúra belőle. És máskor, ha más tetszik meg nekem, akkor abból veszek.

Így csak arra kell figyelnem, hogy a színek és stílusok passzoljanak, de mindenkinek más garnitúrája lehet.

Ez egyébként vendégség esetén is jó, nem kell találgatni, melyik kinek a tányérja volt, a poharaimból már nincs két egyforma és a vendégeim is mindig szeretik, hogy választhatnak poharat ízlésük szerint, és nem keverik össze másokéval. Plusz nem kell szívószálra meg mindenre költeni, hogy meg lehessen különböztetni a poharakat.

2010. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!