Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudom berendezni...

Hogyan tudom berendezni indiai stilusúra a szobámat?

Figyelt kérdés

Nem tul nagy a szobám, de nem is kicsi. Az egyik falat a szekrény betakarja, van egy két személyes ágyam.

Ugy gondoltam piros lesz a fal, és kell egy falvédő is mert az ágyam a fal mellett van, és ugy gondoltam piros alapon arany mintás falvédő legyen. Mit gondoltok, nem lesz tul piros a szobám, mármint nem lesz tul sok vagy nem fog egybe olvadni a piros-arany falvédővel? Mondanátok még tippeket hogyan tehetném indiaivá a szobám, bármi érdekel! Köszönöm szépen


2010. aug. 24. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne ágyon aludj, hanem egy középmagas matracon. Legyen pár rongyszőnyeged, ami illik a környezetbe. Vehetnél gömb alakú lámpabúrát, szerezz be füstölőket. Fekete indiai szobrok. Ilyesmikre gondoltál?
2010. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Habár itt még az ágy is jól mutat. De ehhez nem mindegy milyen az ágy... Ezért javasoltam a matracot.


[link]


Itt van egy csini lámpabúra, igaz ez szögletes... De szerintem a gömb is jó, hasonló színekben.


[link]


Itt meg nekem nagyon bejönnek azok a kis leengedhető "bambusz függönyök". Meg az a kék selyemszerű anyag.

2010. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen szobrok pl:


[link]


[link]


[link]


( + mécsesek, gyertyák, alacsony kerek kicsi asztal)

2010. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm szépen, ilyenekre gondoltam. Bár nekem ágyam van nem matracom, de az marad szerintem:)

köszi

2010. aug. 24. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!