Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Legtükröződőbb, legsimább...

Legtükröződőbb, legsimább tükör-fóliák (vagy könnyű tükröződő anyagok) melyek? Mindenképp kell, de nehéz üvegből készült 4x4 méteres tükröt egyiken sem merünk felfúrni a mennyezetre. Ezt a megoldást emiatt elvetettük. Melyek azok a... Befejezés lent.

Figyelt kérdés

Melyek azok a könnyű/biztonságos anyagok, melyek (mint egy igazi síktükör) a leghitelesebben/legtökéletesebben adja vissza az alatta levő szobában található szekrényt, asztalt, székeket és a néha azokon ülő embereket? Magyarázkodni miért kérdésekre értelemszerűen egyiken sem fogunk. Egyedül a biztonság és a hiteles (illesztésihézag-mentes, vagy torzulás/gyűrődés-mentes) tükröződő anyagok megtalálása a cél.


Segítsetek használható megoldásokkal nekünk kérlek.



2021. máj. 29. 16:45
 1/10 A kérdező kommentje:

"Egyedül a biztonság és a hiteles (illesztésihézag-mentes, vagy torzulás/gyűrődés-mentes) tükröződő anyagok megtalálása a cél."


Vagyis az lenne a legjobb, ha egybefüggő hézag-mentes sima felületű tükör-fóliákat tudnátok ajánlani nekünk, akár ilyen, akár még ennél is nagyobb méret(ek)ben, melyek idővel sem fognak gyűrődni.


Hálásan köszönjük!

2021. máj. 29. 16:50
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Megértem, hogy elvetettétek a 4x4 méteres tükröt.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy hol és hogyan vittétek volna be a lakásba???

2021. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megértenénk téged, ha a kérdésre válaszoltál volna...
2021. máj. 29. 18:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Én anno kínából e-bayen rendeltem öntapadós tükörfóliát, ha jól emlékszem 0,2 mm vastag és méter széles tekercsben van. Fénycső fölé vettem fényvisszaverő tükörnek akvarium lámpahoz, de nagyon bírta hőt. Ha ilyent is használsz, akkor is kell valami, amire ráragasztod, hogy ne legyen huplis, mert akkor torzít.
2021. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Mennyire volt síktükörhöz viszonyítva tiszta a kép, amit mutatott a környezetéről? Gyengén, csak szinte ugyanazt adta vissza - vagy teljesen ugyanazt?

2021. máj. 29. 18:46
 6/10 A kérdező kommentje:

"Vagy teljesen ugyanazt?"


Mert mi ezt keressük.

2021. máj. 29. 18:48
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Qplerájhoz kell a tükörplafon, a perverzeknek.
2021. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ugye tudod ifjú nevetségesen átlátszó troll fiúcska, hogy már nem maradsz sokáig itt? :D


Nekünk azonban édesmindegy - tudod rajtad, nem veled! :DDD

2021. máj. 29. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Kb olyan volt mint a fényszóró foncsora, de olyan minőséget ne várj mint egy rendes tükör esetén. Plafonra,pl pár milliméteres furnérra ragasztva viszont szerintem tökéletes. Ha érdekel akkor lefotózom majd este.
2021. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megköszönnénk! :)
2021. máj. 29. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!