Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek mennyit ér ez az...

Szerintetek mennyit ér ez az íróasztal? Nem akarom itt eladni, mielőtt még valaki feljelentene, hogy bármit árulni akarok az oldalon, csak arra vagyok kíváncsi vajon mennyit ér.

Figyelt kérdés

Nem akarom itt eladni, mielőtt még valaki feljelentene, hogy bármit árulni akarok az oldalon, csak arra vagyok kíváncsi vajon mennyit ér. 21 éves vagyok, nem értek az ilyen dolgokhoz...


[link]


2010. aug. 24. 20:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ne haragudj, ne vedd rossz néven, hogy ezt mondom, de szinte neked kéne fizetni, hogy elvigyék.


erősen használt, nem elég mély (szinte beütöd a térded az asztal hátlapjába), nem praktikus.

2010. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem haragszom:) Azért nem fizetnék érte, hogy elvigyék, inkább eltüzelem...:D

A méretei: 115*55*76 Ezzel mi a probléma?:)

2010. aug. 24. 21:11
 13/16 anonim ***** válasza:
én magas vagyok, nekem ez gyerekasztalméret :) kicsit szűk a szék körüli rész, állandóan bevágnám a lábam :)
2010. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát... azért eléggé látszik rajta a használat. 2-3e-nél én sem kérnék érte többet és örülnék ha annyiért elmenne.

Használt bútorokra nem túl nagy a kereslet. Legalábbis nálunk a padlás tele van hasonló bútorokkal. Egyszer meghirdettem egy-két darabot ingyen elvihetőnek és még így, tűzifának sem érdekelt senkit.

2010. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 4 ezer reális ár, mert jó állapotban van, de többet semmiképp sem. 21/l
2010. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
3000ft
2011. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!