Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 9 nm-es kicsi szobát hogy...

9 nm-es kicsi szobát hogy lehetne berendezni? Milyen ágy lenne a legjobb megoldás? Szeretném, hogyha tágasabbnak látszana, de az íróasztal és a szekrény miatt nem hiszem, hogy ez össze fog jönni.

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 17:54
 1/5 anonim válasza:

Dobhatnál, pár képet,úgy gyorsabban tudnék kitalálni vmit.

És írtad, hogy ágyat szeretnél, ahoz azt kéne tudni milyen bútoraid vannak, és mennyi pénzed lenne, új bútorokra.

üdv!

2010. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
told a fal mellé az ágyad. akkor sztem nyílik a tér, metr nem felezi el a szobádat. a szekrény és az asztalod nem tudom hová kerüljön:) tegyél fel képet, többet tudnának neked segíteni.
2010. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
130 széles,gondoltam a galériaágyra,de az túl drága lenne
2010. máj. 11. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legpraktikusabb ilyen kicsi szobában, hogy emeletes ágy alsó rész alá tenni a szekrényt, vagy az asztalt, illetve szekrényből is olyat vásárolni, ami kisebb alapterületű, de inkbb fölfele terjeszkedik.
2010. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ sztem milyen széles a szoba és milyen hosszú!
2010. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!