Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vettem egy új ágyat és ágyrács...

Vettem egy új ágyat és ágyrácsot viszont az ágyrács lécei hajlítottak, ezért a matrac középen magasabban van mint a kettő oldalán, ez így normális?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
És milyen rajta feküdni? Ha nem gurulsz le róla, akkor mit számít.
2021. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát megmondom őszintén reggelre kicsit megfájdult a derekam, nem tudom hogy ez most azért van mert új minden és majd hozzászokok, vagy alapból nem jó így.
2021. júl. 8. 09:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a kényelem miatt van, rugózik kissé. Illetve talán nagyobb a terhelhetősége, legalábbis engem elbír :)
2021. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez az úgynevezett farugós ágyrács és teljesen normális. Amikor ráfekszel egy rugalmas alátámasztást biztosít és valamennyire felveszi a tested formáját. A jobbaknál az ortopéd zónáknál erősített farugók vannak benne, amit állítani lehet az igényeidnek megfelelően.

A derékfájás nem jó jel, de ezt nem csak a rács okozhatja.

Milyen matracot használsz rajta?

2021. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rugó nélküli matrachoz való a rugós ágyrács. Én is azt kérdezném, hogy milyen matracod van?
2021. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Yisk-ben vásárolt memóriahabos habszivacs matrac,úgyhogy azzal elvileg nem kéne gond legyen, a boltban kipróbálva kényelmes volt.


[link]


Viszont most belegondolva azért is lehet a derékfájás, mert tegnap 5 órán át legóztam össze az ágyat.


Adok még neki pár napot hátha hozzászokok.

2021. júl. 8. 10:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben korábban nem ilyen matracos ágyon aludtál, hanem sima vékony szivacsoson, akkor valamilyen szinten normális, hogy az első időkben nem éppen kellemesen keltél. Én is így voltam, hogy 44 évesen lett először rendes ágyrácsos, matracos ágyam, szintén Jysk-es F85-ös matraccal.

Az első hónapban elég rosszul aludtam, mert lényegében addig aludt az az ember egy a gerincnem nem éppen optimális pozícióban, és most lazulnak el ezek a részek. De most sokkal pihentebben ébredek, imádok aludni rajta, és alig forgolódom, nem úgy mint az előző ágyamon.

2021. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!