Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Honnan tudnék normális minőség...

Honnan tudnék normális minőségű karnist venni?

Figyelt kérdés
Az áruházasak műanyag talppal 9000 Ft-ba kerülnek és ha túlhúzod a csavart eltörik a műanyag talp. Mehet az egész a levesbe..

2019. dec. 10. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami nekem normális, nem biztos, hogy neked is az. Vedd meg, ami tetszik és asztalossal csináltass a műanyag talp helyett fából. Bizonyára sok áruházban voltál érdeklődni és minden karnis törékeny műtalpas...
2019. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Körbenéztük a legtöbb áruházat de a legtöbb helyen papírvékony gagyik vannak. A fa is elég igénytelen :(
2019. dec. 10. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:

IKEA, Diego.

Én még műanyag konzolossal nem is találkoztam soha.

Az IKEA-ban van a legolcsóbb fém konzol karnishoz, ami már jónak mondható.

A Diego-ban drágábbak vannak de sokkal nagyobb a választék.

2019. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 godoniki válasza:
A [link] -n láttam nagyon szépeket. Egy ismerősöm rendelt és nagyon jó minőségűek voltak. Klasszikus kovácsoltvas mintákból és vastag anyagokból volt. Az biztosan nem reped el. Az áruházakban elég gyér minőség van és ahhoz képest nagyon drágán. Nekünk olcsóbb fajta van, de nehezebb sötétítő alatt meghajlott a rúd.
2019. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!