Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy építész tervező lassan 1 éve "csinálja" a tervet?

Figyelt kérdés

Egy kisebb nyaralóhoz hozzá szeretnénk építeni. Igazából megrajzoltam hogy mit szerettem volna, beadtam a tervezőnek, megbeszéltük. Lassan 1 éve még mindig "csinálja" meg erre vár, arra vár, visszadobták stb. Ráadásul alig bírok vele komunikálni is (nem veszi fel a telefont, nem hív vissza, nem reagál). Normális hogy egy kisebb nyaralónál egy kicsi hozzáépítés miatt ennyit kell várnom egy tervre?


Kezdem azt érezni hogy hülyének vagyok nézve és lehet jobb lenne ha keresnék valaki mást aki esetleg sürgősen megtudná nekem csinálni ezt a tervet?


2021. júl. 19. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normalis. A mi családi házunk komplett terve kész lett 3 hónap alatt
2021. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Értem én, hogy most mindenki szív a papírmunkával, de azért nem ennyit. A tervezői munka az meg semmit kb.. Mi 2 szobát építettünk hozzá a lakáshoz, még a 80-as évek végén. 3 napig terveztük. Utána meg 1 hónap alatt hozzáépítettük. Jó lett, meg sem lehetett mondani, hogy az utólagos rész, se belülről, se kívülről.
2021. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerpősömnek az idén a nyaralóbővítése 2 hó volt. Mármint tervezés( bővítés 50%+ tetőbeépítés - engedélyek)
2021. júl. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
Fizettél màr neki egy fillért is?
2021. júl. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress másikat. Ha a mostani arra hivatkozna, hogy egy csomó munkája benne van a tervezésben, amit meg kellene fizetned, akkor fizesd ki, de előbb mutassa meg, majd adja is oda. Ezzel elmehetsz a másikhoz, de ezt előbb beszéld meg vele. A folytatás kétesélyes lehet:

1). felhasználja és annyival olcsóbban számítja a maga munkáját,

2). nem használja fel, nem is kéri el tőled és ennyivel többe kerül a tervezés.

2021. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még nem fizettem neki, konkrétan kérdezni is nehezen tudok tőle, elérhetetlen....
2021. júl. 20. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!