Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan kezeljem érzelmileg,...

Hogyan kezeljem érzelmileg, ha nem tetszik, nem szeretem azt, ahol lakunk?

Figyelt kérdés

Lepusztult bérház. Retkes. Nem úgy koszos a fal, padló, hogy nincs takarítva, van takarítás, hanem lelakott, amin a víz+domestos kombó nem segít már. Többször ki akartam festeni magam, de ez társasház, nem járultak hozzá. Környék hasonló. Volt többször, hogy hívtam vendéget, de nem tetszett senkinek, volt aki szörnyűlködött, sajnálkozott és általában nem jöttek vissza, máshol akartak találkozni vagy náluk akartak inkább lenni. Nem szeretek itt lenni, utálok itthon lenni.

Bárhogyan szépíteném, nem jobb. A lakás elrendezése is praktikátlan, zsúfolt. Elköltözni nem tudok, nem tudunk. Van ötletetek? Azért írtam a lakberendezésbe, mert aki foglalkozik a környezete szepitésével, harmonikussá tételével, átérzi a másik végletet is.


2021. aug. 4. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lakason belul rendezkedj. Kivulrol meg ignorald.

Egyebkent azt tudod tenni, hogy megteszel mindent annak erdekeben, hogy jobb helyre tudj koltozni idovel.

2021. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz belül is az elrendezés. Kör folyosó is. Magas beltér, de kicsi lakás km-re.

Volt, hogy hívtam lakberendezőt. Megkérdezte, hogy nem költözöm-e inkább.

De, nem tudok elköltözni.

2021. aug. 4. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A társasháznak mi köze ahhoz, ha belül festeni akarod a lakást?
2021. aug. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz elköltözni? Valami megoldás biztos van rá. Sehogy sem lehetséges?
2021. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 Szerintem nem a lakását akarta volna festeni, hanem a folyosót, lépcsőházat.

Kérdező, nem tudok neked mást tanácsolni mint a többiek. Ha nem tudsz költözni, próbáld meg a lakást olyan otthonossá tenni, amennyire tudod, a többit meg ignoráld.

2021. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Növények + szőnyeg esetleg? A beltéri részt nem látom, de a kültéren valami szép szőnyeg + a falra valami, kicsit fel tudja dobni a körfolyosót, néhány muskátlival vagy virágzó növénnyel.
2021. aug. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!