Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen 2 színű szoba legyen,...

Milyen 2 színű szoba legyen, eltérő de mégis nagyon fullos? Olyan esztravagáns, segíítesz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

piros-fekete

narancs-fekete

piros-narancs

2010. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyedül a narancs szín ami jó lnene
2010. aug. 29. 22:09
 3/7 anonim válasza:
100%

Sziaa. :)

nemtudom, hogy fiú vagy e vagy lány, de a tesóm kislányána gyönyörű lett a szobája. :D pink és alma/lime zöld. :D extra vagáns é rohadtul üt. :D az én szobám narancs-fehér, de ez inkább hangulatos. ;)

bordó-erős citrom

citrom-lime. :D rohadt jó, ha erősebb színeket használsz

lila-barack. merész, de gyönyörű egymás mellett. :D

vanilia-kék

májva-halványabb rózsaszín

minden szín ohadt jó, hogy a plafon fehér, egy bordűr (hasonló mint a szín), és valami szín. :)

szürke-napsárga

vörös-világos narancs

huh hirtelen ennyi, de ha leírod milyen elképzeléseid vannak, szívesen segítek. :) sok szobát terveztem már, és imádom. :D többségét már megis valósítottuk :D illetve úgy gondoltad, hogy a teteje más, és a falai másak, vagy elfelezve a szobát?:D

16/L

2010. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

van egy dőtött fal és egy plafon ami 1 szinű léenne + a 4 fal egyszinű lenne csak ezek más szinűek, remélem értede xD

fenyő bútoraim vannak nagyon szeretem a fehéret és én arra gondoltam hogy erős lila erős narancs, nemekm tetszene, a kérdésem h menne e hozzáa fehér , ha bármit is akarnék vele??

nagyon szeretem a kék színt

esetleg erős lila és élénk almazöld is lehetne , kérlek segítts nagyon gyorsan kell döntenem

milyen festék jó és olcsó?? mert csak így lehetne megoldni drágábból csak 1-et kaphatok )-:

2010. aug. 30. 11:08
 5/7 A kérdező kommentje:

és lányvagyok 15 éves

tudnál linkjelni a színekről képeéekt?

2010. aug. 30. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:

A legeslegolcsóbb, ha ti keveritek ki otthon, ha van hozzá kedvetek. Csak fehér beltéri festéket kell venni, és színezőket (kék, piros, sárga, okker, lila, általában ezeket lehet kapni). Kikeverni úgy kell, hogy mindig csak egy picit nyomtok a fehérbe, majd keverés, megint egy pici színező és keverés. Nehéz elrontani. A falon is lehet próbafestést csinálni keverés közben. Néhány link:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönm
2010. aug. 30. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!