Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A feng shui szerint rossz...

A feng shui szerint rossz irányú a szoba fekvése, mivel orvosolható?

Figyelt kérdés
A kisfiam szobájának ablaka a DK-i irányba néz és ez a GUA-száma (7) szerint nem kedvező. Az ágyát tudom a megfelelő irányba (DNY) fordítani, de mit tudnék kezdeni a DK-i rossz oldallal? Tegyek szélcsengőt az ablakhoz vagy vízzel erősítsem a chi energiát? Egyáltalán aktívizálhatom ezt a szobát, például színekkel?
2011. okt. 3. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az építész karon oktatottak szerint viszont a kisfiad szobájának tájolása tökéletes. Én inkább ennek örülnék.
2011. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem veszed annyira komolyan a feng shuit. Mégis milyen szoba kellene, egy sötét északi?
2011. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szerintem azzal ha nem hiszel ilyen baromságokban.
2011. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nem a dél keletifekvéssel van a baj hanem azzal hogy elhiszed az ien értelmetlenségeket...Ha a fiad nem panaszkodik akkor tökéletes ... :)
2012. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 gomzoli ***** válasza:
32%

Hivj oda egy Feng-Shui tanacsadot, aki az ilyen emberekböl el, akik a butasagukbol tudomanyossagot akarnak csinalni. Ö majd nehany tizezerert biztos jo, es nagyon hasznos tanacsot fog adni majd neked, es akkor mindenki elegedett lesz:

-ön azert, mert vegre valaki komolyan vette (igaz, hogy penzert, de sebaj)

-a tanacsado azert mert megint talalt olyan szektaszökevenyt, akiböl megelhet elvegzett hasznos munka nelkül is.

-az ön kisfia meg azert, mert vegre nyugton hagyjak...


Ha ez az illetö sem segit, hivja a Telejosdat, ahol majd kartyalapokbol (vagy a csillagokbol, vagy egy marek elhajitott csontdarabbol -ahogy tetszik) kiolvassa egy szakallas, almos pofaju kettyos az önnek tetszö megoldast.

2012. febr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
gomzoli :DDDDDDD
2012. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
gomzoli: mindenki abban hisz amiben szeretne, ha nem értesz vele egyet, akkor is lehet kultúrált hangvételű választ adni, mint ahogy ezt az elötted szólók is megtették. köszi és egyébként mi köze van ennek a kérdésnek a telejósdához?!
2012. febr. 17. 14:47
 8/15 anonim válasza:
Arra céloz vele, hogy nincs semmivel több valóság alapja. Mondhatni kitalált humbug amivel lehúzzák az emberek nehezen megkeresett pénzét.
2012. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 gomzoli ***** válasza:
Tessék. Nyugodtan higgyen benne. Nekem az nem viszket.
2012. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem én, köszönöm a válaszokat. Túlságosan belemélyedtem és amikor olyat olvasok ami a gyerekemre nézve nem jó, egy kicsit megijedtem. Pénzt nem adnék ki érte, ezért kérdeztem meg itt, hátha v.ki tud segíteni. De azért az elgondolkodtató, hogy ellenvéleményeket kaptam.
2012. febr. 17. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!