Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol vásárolhatnék kék színű...

Hol vásárolhatnék kék színű műfenyőt? (bővebben+kép lent)

Figyelt kérdés

Tudom,hogy korai még,de ma megláttam egy amerikai honlapon,és nagyon megtetszett ez a világos kék műfenyő:


[link]



Tudom,hogy sokak számára ízléstelennek tűnik,de fehér díszekkel szerintem ízléses lenne.



Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2010. aug. 29. 22:23
 1/5 anonim válasza:

szem nem szép, és elveszi az igazi karácsonyi hangulatot, és a fenyőillat sem igazi. de ez csak én véleményem.


egyébként (ha jol emlékszem) tavaly a tescoban láttam több féle szinben, talán ilyenben is. :)

2010. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Tavaly az Auchanban láttam ilyet, ott nézd meg idén is, hátha lesz. Szerintem borzalmas, élőben még rosszabb mint képen, de tudom, nem ez volt a kérdés...:)Feldiszítve volt ilyen valamelyik plázában tavaly, brrr....:(((((
2010. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
teszkó
2010. aug. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a tesco és az auchan is árult tavaly mindenféle színben műfenyőt, az ünnep közeledtével szinte fillérekért adták, mert a nyakukon maradt. Persze a minősége valószínűleg nem ugyanaz, ezért az esztétikai értéke is közelített a nullához. Bár az én véleményem szerint sincs az a minőségű kék/lila/piros/fehér stb. műfenyő, aminek említhető esztétikai értéke lenne :)
2010. aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Láttam sötétebb kék és fehér fenyőt feldiszitve, nagyon dekorativ tud lenni, csak megfelelő minőségű, külsejű fát illetve diszeket kell választani. Pl. a kékhez fehéret, ezüstöt, a fehérhez sötétkéket, sárgát.
2010. aug. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!