Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Titeket nem idegesít az, hogy...

Titeket nem idegesít az, hogy az EU miatt már nem lesz hagyományos izzó? Az energiatakarékosaknak egyszerűen nem bírom a fényét.

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 18:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg? Mikortól? Én nem tudtam erről, de ez nagyon nem jó így... Akkor az EU legyen szives és cserélje ki a csillárunkat, mert abban csak a rendes égő mutat jól...
2010. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Már nem gyártják, csak a raktári készletek kaphatóak. Ilyenkor örülök legfőképp az EU tagságnak >:-[
2010. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
kérdező szerezz ledes meleg fehér v sárgásfehér fényű izzókat, min. 60 ledeseket ;)
2010. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
95%

Én nagyon pipa vagyok emiatt.

Rengeteg vizsgálat bizonyítja, hogy az EU által preferált fénycsövek károsak, nem is olyan takarékosak, stb. Nagy biznisz ez valakinek...


"Leégtek" az energiatakarékos égők:

[link]

2010. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

"abban csak a rendes égő mutat jól"

kapható hagyományos alakú kompakt fénycső is!


Amúgy nem zavar, sőt örülnék is neki, ha ezzel egyidőben a ledes technológia is gyorsabban fejlődne.

2010. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Jaja engem is dühít, felháboríó.


A kompakt fénycsövek rosszfényű, hietetlenül környezetszennyezők a felhasznált anyagok miatt.Ráadásul elveszik a választásomat.

ÉS

A szegény családokba könnyen visszahozhatják a század eleji sötétséget, mert egyszerűen vannak családok akik nem engedhetnek meg maguknak 4000 forintos normális fényű izzókat. nekik jut a hullaházfehér vibráló valami 10x áron 500ért.

Ukrajnából majd beindul a szürkeimport(remélem)

2010. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem, erre is lesz megoldás, kár izgulni.
2010. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
75%
Van helyette halogén izzó és nem is drága.
2010. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
mihez képest nem drága? a 100 Ftos izzóhoz?
2010. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tegnap este voltam az unokatesóméknál, és halogén izzó volt a szobájában. Az a fény amit az adott hihetetlenül nyomasztó volt, tényleg mint egy hullaházban. Ha még olcsóbb lenne sem vennék soha energiatakarékos izzót, de így hogy rákényszerítik az emberekre... Undorító
2010. aug. 30. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!