Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet olyan lapra szerelt...

Hol lehet olyan lapra szerelt gardróbot kapni, amelyiknek nem pozdorja a hátoldala?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. Bútorlap hátfalat nem szoktak használni. Csináltass. Farost lemez a hátlap mindig.
2021. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy nem ugyanarról beszélünk, de beépített gardroboknak nincs hátfala.
2021. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Lapraszereltet ír a kérdező, nem beépítettet
2021. szept. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

#3

És szerinted a beépített az a falból nől ki? Főleg azt árulják lapra szerelve.

2021. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Tévedés. Nem beèpítettet árulnak lapraszerelve. Azokat nem beépíted, hanem összerakod. Mert a beépítettet egy fix helyre méretre építik, általában az épülethez tartozóan készítik el, nem te vásárolod.

A lapraszereltek pedig szabvány méretek, nem egyediek. Valamint a hátlap adja a merevséget, hogy ne nyeklődjön őssze. Amíg a beépített szekrényeknek sokszor léc váza van, és régen volt divat ezekkel adni a lakásokat.

A lapra szerelt a szállítás és olcsóbb ár miatt van kitalálva.

2021. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

#5

Oké, akkor visszaviszem a Möbelixhez a beépített gardrobomat, arra való hivatkozással, hogy a Gyakorin azt mondták, hogy ez tévedés, nincs ilyen!


Készséggel elhiszem, hogy van aki csináltatja, de van aki - ahogy a mellékelt ábra is mutatja - készen veszi, mert nem mindenki él panelben.


De annyira felesleges ezen vitáznunk, mert azzal, hogy belém kötöttél semmivel nem vitted a válaszadást előrébb, csak megy a szófosás. Én befejeztem, mert unom.

2021. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Te kezdted.
2021. szept. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

#7


Én kezdtem???😀

Akkor olvasd már el a 3-as válaszod, talán megvilágosodsz!

Szép napot!

2021. szept. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

"Hol lehet olyan LAPRA SZERELT gardróbot kapni..." - így kezdődik a kérdés, amiben direkt emeltem ki nagybetűkkel a lényeget! Szóval #3#7-nek igaza van, #2#8 Te kezdted!

A lapra szerelt bútor előre le van gyártva, ugyanaz a modell tömegcikk, és lapokra szétszerelve csomagban kapható! A beépített viszont egyedi megrendelésre készül, az adott hely által kínált méret szerint legyártva! Ami nem beépített, hanem lapra szerelt, különálló, jó nagy méretű ruhásszekrény, azokat is szokták az áruházak elég gyakran "gardróbszekrény" néven árulni!

Kérdező, ilyet sehol nem kapsz! Az eleje és oldala látszik csak, ezért az bútorlap, és azokban oldják meg a merevítést, mivel mindegyiknek pozdorja a hátulja, ami úgyse látszik, és ezért ott spórolnak mégjobban az árával! Ha a hátulját is bútorlapból akarod, akkor mindenképp vagy egyedileg kell csináltatnod, vagy pedig olcsóbban külön venni bútorlapot, és azt méretre vágatni, más megoldás nincs!

2021. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!