Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Normális ha egy szép házban...

Normális ha egy szép házban érzem magam kényelmesen?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk gazdagok a párommal, de én úgy érezném jól magam,ha a saját stílusom és ízlésem szerint alakíthatnám, de ehhez is pénz kell. Nem szeretem nézni az ódivatú össze nem illő bútorokat, a foltos potyogó falakat és még sorolhatnám. A másik meg nem érzem azt hogy bármi értelme lenne akár takarítani is, fel porszívózok és már hullik is a fal a szőnyegre :(

2021. szept. 6. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normalis. De ha nem tellik tobbre akkor ezt kell megszokni meg szepiteni. A potyogo fal azert viszonylag egyszeruen orvosolhato ha nem felazas az oka.
2021. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális, mert így legalább van motivációd változtatni rajta, nem csak beletörődni, hogy ez van.

Ha mást nem is , akkor veszel egy kanna mélyalapozót, és azzal kezeled a falat. Megköti,megerősiti, hogy ne porladjon.

2021. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abnormális lenne, ha az ellenkezőjét kedvelnéd.
2021. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem szeret omladozó putriban élni, ez teljesen normális hozzáállás.
2021. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is szeretek szep hazban lakni es tettem is azert hogy legyen egy szep hazunk. Nem vagy de minden uj es nagyon komfortos a szamunkra.

Ha regi a hazad akkor aprankent ujitsd fel. Eloszor csereld ki a padlot es fesd ki. Kesobb meg lecsereled a butorokat.

2021. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!