Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Óriás babzsák vagy memóriahab...

Óriás babzsák vagy memóriahab zsák?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


akinek van tapasztalata bármelyikkel, írnátok róla? Melyik a kényelmesebb?


például babzsák: [link]

például memóriahab: [link]


2021. szept. 29. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát az egyiken ülni lehet, a másikon feküdni, nem? Babzsákot ismerem csak, kényelmes és cool, de azért kétévente újra kell tölteni a golyócskákat.
2021. szept. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

mindkettőn lehet feküdni elvileg. A képek csak illusztráció, a töltőanyagban térnek el, az érdekelne, hogy melyik a jobb.

Azt nem tudtam, hogy cserélni kell babzsák tartalmát pár évente, köszönöm a hasznos információt!

2021. szept. 29. 09:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel a babzsákon lehet ülni is, ezért szerintem filmnézés közben kevésbé nyaktörő. Ez a másik inkább olyan oldalt fekvős, könyökkel támaszkodós pózhoz lehet jó, vagy ha egyedül olvasgatsz háton - ha jól képzelem el.
2021. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem ennyire óriási (ugye a képen egy 4 fős család ül rajta...), de egy nagyobb babzsákunk van a gyerekek szobájában - az felnőtt méret, egy személyes állítólag, de így is igen sok helyet foglal. A polisztirol golyócskákat valóban pár évente célszerű frissíteni, azaz hozzátölteni, mivel tömörödnek a használattól. A memóriahabbal töltött változatot eddig nem ismertem, memóriahabos párnánk van csak, nekem fura, hogy mennyire "körbeölel".

Kanapé helyett lesz, vagy csak bazi sok az üres tér? :D

2021. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megszabadultam az enyémtől, mert olyan keveset használtam és csak a helyet foglalta. Semmiképp nem vált ki kanapét, de még karosszéket sem. Ha nagyon sok szabad helyed van és semmi elől nem venné el, akkor kipróbálhatod.
2021. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a babzsákba a gyöngy le lett cserélve szivacs töltetre. A kettő alakkövetése teljesen más. A polisztirol gyöngy jobban formálódik, ülő fotel jobban kialakul belőle, jobb a tartása. A szivacs inkább fekvő pozícióhoz jobb. De ez normál szivacs granulátum.

A bogyót megutáltam, mert elöbb tömörödik kicsit, aztán morzsálódik, és nem lesz olyan; cserélheted ki.

2021. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#4: kanapé helyett terveztgetem, igen :)
2021. szept. 29. 10:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Kanapét nem cserélném le.
2021. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Polisztirol gyöngyből ez rengeteg. Ha lemorzsálódik, képes átjönni az anyagon, kidobásnál minden tele vele. Tönkre is megy benne ahogy használják. Szép, érdekes újdonság, de nekem elég volt a gyerekekét kiszanálni. Gondolom a szivacs is morzsálódik, de jobban bírja, most bő 2 éve az van benne.

Egy kanapé, ezerszer jobb és tartósabb.

2021. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sőt, az árát nézve drága.
2021. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!