Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A jyskes bútorok elsősorban...

A jyskes bútorok elsősorban ruhásszekrények és ágykeretek szétszerelhetőek ha költözni kell?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A ruhás szekrény igen, bár olyan gyatra a minősége szerintem, hogy nem érdemes. Nálunk már az összeszerelés során is sérült, pedig óvatosak voltunk..
2021. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj most nagyon megijedtem, a jelenlegi lakásunk ezekkel van berendezve és semmit sem férne ki az ajtón ha nem szeretjük szét, de ha nem lehet majd ujra összerakni mert pl tönkremegy a bútorlap egy csomó penzem megy kárba.
2021. okt. 2. 21:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Es nemsokára költözünk
2021. okt. 2. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
#2: Úgy tűnik nincs sok választásod, nem igaz? Csak óvatosan és nem lesz baj.
2021. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi Jyskös ágyat már szedtünk szét és raktunk össze, okés volt. Viszont a szekrény... Hát attól függ. Nekem pl. ami szekrényem van, azt szét nem szedném. Viszonylag gyengébb minőség. Így most összerakva okés, de szerintem ez nem élné túl azt, hogy szétszedjék, majd újra összerakják. De szerintem ez nagyon adott bútorfüggő. Vannak jobb és kevésbé jó minőségű bútorok a Jyskben is.
2021. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szekrénynél a hatfal lehet problémás, mert ezeknél szeget adnak, hogy azzal rakd fel. Mi azért mellette ragasztottuk is
2021. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hát majd meglátjuk
2021. okt. 2. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!