Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ki szoktátok dobni az olyan...

Ki szoktátok dobni az olyan bútorokat, amiknek tulajdonképpen semmi baja, csak régi?

Figyelt kérdés

Sok helyen látom, hoyg teljesen újszerű bútorok vannak. Nálunk meg öregebbek mint én, simán 30-40 éves bútoraink vannak, amik innon-onnan rám maradtak.

Ezeket nem kell sajnálni és ki kell dobni lomtalanításkor? Vagy más hova teszi ezeket? Mert tulajdonképpen használhatóak a mai napig.

Igen, tudom, adjam rászorulónak. És honnan akasszak le ilyen embert? Alapítványoknak is fel lehet ajánlani, de csak akkor fogadják el, ha megszervezem és kifizetem a fuvart. Én ezért nem szeretnék még pluszban fizetni, akkor inkább tényleg szétverem őket (felénk csak így lehet kitenni, mert normál kukásautó jön lomtalanításkor, amibe egy komplett szekrényt nem tudnak belerakni) és kidobom.


2021. okt. 3. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lomtalanítás az lomtalanítás, komplett franciaágyat és szekrénysort is el kell vigyenek.

De ha csak az a bajod vele, hogy te már unod, tedd fel Facebookon csoportokba, vagy Jófogásra ingyen.

2021. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Milyen “lomtalanítás” az, ahol csak akkora cuccot visznek, ami a kukába belefér?

Azzal nem várja meg az ember a lomit, hanem beteszi a kukába és ezzel el van intézve.

2021. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Milyen “lomtalanítás” az, ahol csak akkora cuccot visznek, ami a kukába belefér?"

Ezt nem tudom honnan vetted, nem ezt írtam. Ki rakhatasz egy hegyet is, de lapra kell szedni a nagyobb méretű bútorokat. Az is le van korlátozva, hogy mit lehet kirakni. Bútoron kívül gyakorlatilag semmit. Nem én találtam ki, a szolgáltató határozza így meg. Jó darabig laktam Budapesten. Ott tényleg bármit kiraktak az emberek, elvitték, nem volt ilyen kikötés.

2021. okt. 3. 17:37
 4/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Jelképes összegért eladom. Tábla csokiért. Facebook csoportban pl. El viszik. Vagy ha olyan tüzelő lesz belőle. Vagy szétszedem majd valamikor ezt azt csinálok belőle.
2021. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ad6kap6.hu oldalra is felteheted. Azt adnak cserébe, amit kérsz. :)
2021. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ingyen elvihetőbe felrakod, akkor általában el is viszik aznap, ingyen.
2021. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Először megpróbálom eladni. Ha a kutya nem veszi meg, akkor beteszem a helyi rászorulós csoportba.
2021. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy dobom ki, fölösleges pazarlás lenne.

Felrakom környékbeli csoportokba fotóval, hogy ingyen elvihető és kész.

2021. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak oldalak, ahol némi kreatívitással fantasztikusan felújítják festéssel, fóliával, új kárpittal az ilyen bútorokat.

A retró egyébként megint divat és jó drága is!


[link]

[link]

2021. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!