Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Délelőtt kimosattam a jobb...

Délelőtt kimosattam a jobb fülem, a balból viszont "csak" kiszedték a fülzsírt, ki nem mosták, így most nem hallok ugyanúgy a füleimmel. Jobb az jobb (:D), élesebb, a bal pedig tulajdonképpen a régi. Ez elmúlik, vagy menjek el egy újabb vizsgálatra?

Figyelt kérdés

A saját hangomat pedig úgy hallom, mintha egy nagy, üres teremben lennék, és úgy beszélnék... Tehát tompán, mélyen stb.

Bedugaszoltam vattával, így most sokkal jobb. Eddig maga az egér kattintása is túl hangos volt, a billentyűkről meg ne is beszéljünk:D



2014. márc. 4. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor meg is vizsgálták ... nincs egy kis középfül-gyulladásod?
2014. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla... Azért mosták ki, mert rosszabbul hallottam bele, mint a ballal... Most meg az a bajom, hogy jobban hallok vele ><
2014. márc. 4. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:

hogy neked semmi sem jó :)


két nap, és pont olyan süket leszel rá, mint eddig, csak addig kell kibírnod :)

(valójában az agyad áll át az érzékelések megfelelő kezelésére)

2014. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és az a visszhangos saját hang nekem is ismerős, náthánál szokott megjelenni, mert nekem a fülem támadja meg elsőre ... nem jó érzés, ásítás-szerűen tátogni szoktam, hogy rendbe jöjjön
2014. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 nap? Huhh, talán annyit kibírok... Szóval ebben az esetben nem is jó, ha "betömöm", ugye? :s
2014. márc. 4. 14:46
 6/6 anonim válasza:
Végül hamar elmúlt? Nekem pont ugyanezt csinálták a tegnap, és eléggé kellemetlen...
2016. febr. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!