Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Wilsondo webáruházról mi a...

Wilsondo webáruházról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A közeljövőben szeretnék vásárolni néhány bútort az újonnan vásárolt lakásomba. Rengeteg bútoráruház weboldalán keresgéltem, aztán a Fb. ajánlott egy hirdetést (wilsondo.hu) és ott sok olyan berendezési tárgyat találtam, amit szívesen megvásárolnék.

Viszont kicsit tartok ettől a webshoptól, mivel szlovákiai cég és Magyarországon csak egy raktáruk van.

Ráadásul, véleményt sem találtam, az oldallal és az ott forgalmazott bútorokkal kapcsolatban.

Ha esetleg valaki rendelt már innen vagy ismeri az céget, az legyenszíves ossza meg tapasztalatait.

Előre köszönöm!



2021. okt. 4. 10:07
 1/1 Liliana2000 válasza:
Én nemrég rendeltem tőlük. Rossz, es akadozó kommunikàció, közepes minőségű bútor(árhoz képest), a futàr a honlapon feltüntetett àr felett lett volna hajlandó felhozni a lakàsba a szekrény elemeit. 10ezer Forintot akart kérni egy emeletért (kb. 6db elem). Kimaradt egy funérlap, reklamációt követően kiküldtek valamit,ami nem is oda való volt. Kerüld.
2022. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!