Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed a Shein nevű...

Mi a véleményed a Shein nevű áruházról? Milyen tapasztalatod van velük?

Figyelt kérdés
Megbízhatóság érdekel, a ruhák minősége, meg hogy valóban azt kapod-e,amit rendelsz.

2021. jan. 26. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Pozitív tapasztalatom van.
Negatív tapasztalatom van.
Pozitív tapasztalatom van, lent kifejtem.
Negatív tapasztalatom van, lent kifejtem.
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Igazából egyik sem, azt kaptam amit vártam de nem vártam sokat. Olcsó kínai minőség, szerintem ennyi pénzért pont ezt lehet elvárni. Én csak kipróbáltam, így nem is rendeltem többet , de az jött meg amiket megrendeltem.
2021. jan. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Áltagos kínai minőség, nem egy darab rongyot kapsz de nem is kell sokat várni tőle. Igazából a cuccok nagy része amúgy is olyan hogy fél-1 év múlva már úgysem lesz divatban, akinek nem számít hogy addigra hordhatatlan lesz annak jó
2021. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
De amúgy napi 5 shein kérdés van, tényleg ennyire nehéz rákeresni?
2021. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Atlag kinai minoseg, bar van 1-2 cuccom aminek meglepoen jo anyaga van. Olyan, mintha barmelyik masik kinai oldalrol rendelnel, ki lehet fogni jokat is, meg rosszakat is.
2021. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Én imádom:) már többször rendeltem onnan, barátnőkkel

Jó és olcsó dolgok vannak ott.

2021. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó, de arra mindenképp figyelj mikor megrendeled hogy milyen az anyaga, mert itt is látom hogy sokan panaszkodnak a minőség miatt, de ha műszálasat rendeltek akkor ne csodálkozzatok ha rossz lesz az anyaga :)
2021. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó bolt, csak ajánlani tudom.

Az olyan embereknek, akik elvárják, hogy 5 euroért ugyan olyat kapjanak mind 5000 forintért, vagy kiakadnak, ha kilóg egy cérna nem való

Sokkal inkább azoknak, akik szeretnek ruhákat venni és meg is nézik rendesen a terméket mielőtt megveszik. Meg kell nézni a visszajelzés képeket, a véleményeket és a pontos méretet ahhoz, hogy elégedett vásárló legyél.

Nagyon olcsón lehet nagyon jó ruhákat kapni

2021. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!