Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen illatosítóval tudom a...

Milyen illatosítóval tudom a nagymamaszagot kiűzni a lakásból?

Figyelt kérdés
A nagymama háza nagyon öregszagú. Kifestettük, de a szag beivódott a házba. Milyen TARTÓS illatosítót tudtok ajánlani, ami egésznap megmarad. Jövőhéten vendégek jönnek és ez a szag elviselheteteln lehet egy kívülálló számára.

2021. okt. 9. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

AZ illatosítóktól csak rosszabb lesz, akkor már kétféle büdösség keveredik.

Az egyetlen megoldás megfelelö elökészítés lett volna festés ELÖTT, most már nem sokat lehet tenni. Szellöztess sokat - napi 24 órában napokon keresztül, meg mindent mossatok le meg fel ecetes tiszítószerrel. Függönyöket, szönyeget is ki kell tisztíttatni, a farészeket alaposan lemosni.

2021. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a bútorokba, kárpitokba, szőnyegekbe, függönyökbe van beleivódva, nem a falba.

Katalitikus lámpával próbálkozz, pont az ilyen problémákra találták ki.

2021. okt. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj kölcsönözni (esetleg venni) Egy ózongenerátort. Gyakorlatilag minden szagot közömbösít.
2021. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!