Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ki készít régi zongorából...

Ki készít régi zongorából szekrényt?

Figyelt kérdés
Van egy régi szép zongorám, ami családi örökség. Sajnos a belseje elöregedett (rozsdásak a húrok stb.), a zongora hangoló azt mondta, nagyon drága lenne felújítani, nem éri meg. Nincs szívem kidobni, sok szép emlék köt hozzá. Ismer valaki olyan asztalost vagy olyan embert aki ilyennel foglalkozik, ilyet vállalna? Ilyesmire gondoltam: [link]

#zongora #asztalos #felújítás #régi zongorából új bútor
2021. okt. 15. 18:57
 1/6 anonim válasza:
100%
10-ből 8 bútorasztalos megcsinálja. Keress rá!
2021. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát csak az értelmesebb akinek van művészi érzéke is az átlag szerintem elküld a búsba
2021. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elefántcsontból vannak a fehér billentyű lapok, akkor az egy hatalmas kincs.
2021. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig két asztalost kérdeztem és nincs rá kapacitásuk, gondolom mert eltér a szokásos kérésektől és mert fel is kellene egy kicsit újítani. Szerintem is a művészi érzék lesz a gond. Szóval, ha valaki tud olyan asztalost, aki bevállal ilyen "macerás" munkát Pest megyében...
2021. okt. 15. 20:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Elméletileg nagy része eredeti billentyű és elefántcsontból van, legalábbis korábban egy hangoló ezt mondta.
2021. okt. 15. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van barkács-asztalos ismerősöd, az is képes megcsinálni. A mai asztalosok alig dolgoznak valódi fával, a vastag sellak politúr szintén többnyire ismeretlen a számukra, igazi bútorasztalos munkát nem is igen végreznek, tehát nincs mit csodálkozni.
2021. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!