Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Észrevettétek az új trendet,...

Észrevettétek az új trendet, hogy a parketta is fehér, a bútorok is, az ajtók is? Nektek mennyire jön be ez a fehér mánia?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 18:22
A kérdező szavazást indított:
tetszik
nem tetszik
elmegy
más tetszik
28 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez volt mindig is a skandináv dizájn alapja, mert az északi, téli sötét időszakban is a családias, kellemes hangulatot kell hosszú időre, hónapokra biztosítani.

A kiegészítőkkel tették a steril környezetet vidámmá.

Nekem tetszik, bár nagyon kényes. Nálunk gyerekek, kutya-macska, nem lenne sokáig szép.

2021. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem szép. Csak nem mindenkinél praktikus.

[link]

2021. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
87%
Szép addig, míg nem nekem kell takarítani :))
2021. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nekem személy szerint a meleg, barna-fehér kombo tetszik. Most fogunk felújítani, de nem tudom, ha eladásra kerül pár éven belül az ingatlan, hogy fog-e tetszeni másoknak.
2021. okt. 20. 19:17
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

nálunk minden fehér..felújítás volt, és pont belefutottunk egy áruházi barominagy árengedménybe...ugyanis a fehér parketta senkinek nem kellett..olyan jó ára volt, hogy mindhárom szobát, előszobát is azzal burkoltuk, sőt az én szobám, és az ebédlő oldalfalát is.


Aki azóta itt járt, belépéskor a -jééé...de jó...mondatot használta..


Akkor csak jó.

2021. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

azt elfelejtettem írni, hogy az eladó szerint eladhatatlan ez a fehér parketta...nincs rá kereslet..

Így jártam a bidével is..húsz éves, ezért új csapot kerestem a bidéhez...nincs..volt a válasz...-miért? -mert nincs rá kereslet, ki használ bidét?..


Nos a fehér parketta is ilyen

2021. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Rászistáá
2021. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Én most festettem ki festővel az egész lakásom hófehérre.


Ettől függetlenül nem akarok mindent hófehérre, de kis panel lakásnak tök jól áll, mert nagyítja a teret és elmossa a kontrasztokat, elfedi a hibákat.


Én majd inkább bútorzattal, kiegészítőkkel akarom feldobni.

De ha "steril" marad attól sem megyek a falnak.

2021. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

"ki használ bidét?.."


Aki kicsit is igényes!

2021. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Sötét lakásokban kifejezetten hasznos.

Nekünk azért nem minden fehér, de sok a fehér a lakásban, a nappaliba direkt majdnem fehér, nagyon világosszürke padlót raktunk, hiába panel 4 méter ablakkal, 1.3m erkély + 5.4m "mély" a szoba, télen azért elég sötét tud lenni.

2021. okt. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!