Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A lakás egyes helyiségeinél...

A lakás egyes helyiségeinél érdemes összehangolni a padlólapokat vagy úgy változatosabb, ha különböző lapok vannak?

Figyelt kérdés

Pl. egy hosszabb előszobából nyílik egy konyha. Legyen ugyanaz a lap a konyhában is, vagy inkább kicsit eltérő, hogy jelezze, az egy másik helyiség?


Az eltérőt úgy értem, hogy mondjuk ugyanarról a palettáról más árnyalat, nem radikálisan más szín, tehát nem fehér padlójú előszoba után égőpiros konyhapadló, vagy hasonló.


2021. okt. 29. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ahol nincs küszöb, ott egységesek a lapok. (Előszoba-konyha-étkező)

A fürdő és az előszoba között van küszöb, a fürdő eltér a többitől.

Másutt parketta van.

2021. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nappali-étkező-konyha egységes, a fürdő és wc egymással egységes.
2021. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a legfurcsább szerintem, mikor "majdnem olyan de mégsem" padló van. akkor már szebb egy teljesen eltérő forma, árnyalat.


Én amúgy úgy tervezem, hogy nálam egységesen lesz a konyha, fürdő, wc, előszoba. A 2 szoba pedig egyforma parketta.

2021. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is vagy teljesen egyforma, vagy láthatóan különböző legyen. Az "épp kicsit más" furcsa.
2021. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!