Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Első saját kis lakásomba...

Első saját kis lakásomba készülök, semmim sincs. Mit érdemes rendelni olcsón Kínából, ami kell a háztartásba és megfelelő onnan is?

Figyelt kérdés
Ebay wish Stb
2021. okt. 29. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Mostmá semmit, soká az áfa meg a vám. Helyette menj a pepcoba, kikbe, jyskbe, ikeába.
2021. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ajajj tényleg
2021. okt. 29. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Wishrol maximum kisebb dolgokat rendelnek, szappantarto, konyharuha stb. De ezeket megkapod olcson pl a Pepcoban is.
2021. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kínából semmi ilyet nem érdemes.

Mindent meg tudsz venni itthon boltokban, akár úgy, hogy elmész egy kínai kacatosba.

De legtöbb kacat felesleges :)

Textileket, étkészletet, késeket, edényeket stb úgysem érdemes kínából venni.

2021. okt. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Én az otthonautomatizálás kütyüket rendeltem onnan, de a Shelly is jó árban van. Az EU-s
2021. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a magnómat vittem át először és a kazettáimat, mikor elköltöztem a szülőktől! :-) Ahogy a rokonok, barátok megtudták, hogy költözöm, néhány dolgot, foteleket, asztalt adtak ajándékba.

Én amúgy egy ágyat, meg egy két szekrényt vennék IKEÁból, evőeszközöket, edényeket. De ahogy ott leszel fogod érezni, hogy mi hiányzik még. :-) Sok örömet a birtokbavételhez!

2021. nov. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!