Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van valakinek Pest megyében...

Van valakinek Pest megyében felesleges de még használható ülőgarnitúrája amit kidobna vagy elajándékozna?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt ülőgarnitúránk és az az álmom hogy legyen nekünk is.Nagymamámmal és kisfiammal élek,nagyim nevel(t)és kettecskén nehézkesen élünk.Nagyon szeretnék nappaliféleséget kialakítani,fiatalosítani.Aki felújítás,helyhiány miatt túladna rajta ingyen vagy már nem kell és elajandékozná az kérem gondoljon ránk!Nagyon megköszönnénk!
2010. szept. 3. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
teszvesz ...vatera ;)
2010. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nézek én mindenhol de mindig lemaradok mindenről!

Amúgy köszi!:)

2010. szept. 3. 19:45
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Na ezen most majdnem elsírtam magam... Nagyon aranyos vagy :) Nekem speciel nincs, de megpróbálok körbekérdezősködni, hátha :) Mindenképpen írok még!!! Vigyázzatok magatokra :)


22/L

2010. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na hát megvolt az első telefon: Édesanyámék 1 hónapon belül költöznek, de sajna még nem tudják, hogy megtartják-e az ülőgarnitúrát, vagy másikat vesznek, attól függ, mennyi pénzük marad... de remélem, vesznek másikat :)

Mindenképpen írok még!!!

2010. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok!!!!!!!

Nagyon megköszönöm!!

2010. szept. 4. 07:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Most épp karbantartják ezt az oldalt, de nézz rá később, hátha találsz. Ha pedig nem, akkor felteheted a kérésed.

[link]

2010. szept. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt is böngészhetsz.Nem a legszebbek és talán a szállítás is bajos,nem tudom hol laktok..Minden jót:)


[link]

2010. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ülőgarnitúrám nincs, de van két nyitható kanapé két fotellal és egy asztallal, barna szövetkárpittal.

Régi, nem túl modern stílusú de jó állapotú, ha esetleg érdekel, írj.

2010. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!