Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Használ valaki tv shop-os...

Használ valaki tv shop-os Pest reject rágcsálóriasztót?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla, mennyre hatásos?

Mi tavaly októberben vettünk, mert állandóan visszatértek az egerek, kb. áprilisig nem is jöttek elő az egerek, de azóta úgy 2-3 hetente megjelennek.

Ami nagyon bosszant, h elvileg 1 készüléknek le kellene fedni az egész lakást(mivel csak 90 nm-ről van szó), de már 2 van bedugva és így is előjönnek.

Kipróbáltuk már az összes létező mérget is de nem sok siker van.

És ami még nagyon bosszant, h már az állmennyezetet is megkezdte a kis szemét, ami 3 éve lett megcsinálva. Nagyon unom már h egy ilyen kis állat szétszedi a lakást.


2011. aug. 15. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam se érte semmit,bár én úgy kaptam,az ilyen hülyeségekben nem hiszek(tudom,nagyon bosszantó)

Nálam csak az egér méreg vált be,ami olyan rózsaszín és megeszik,aztán megdöglenek tőle.(kis csomagokban van,bitrex van benne,amiatt keserű,tán nem eszi meg a macska se.Eddig bejött,pedig cica is van.

Keress rá szerintem itt a honlapon a Pest reject-re,de nem sok pozitívat fogsz olvasni...

Felháborító,miért kérnek el pénzt.Bár nálam most is be van dugva,de csak azért,mert messziről este úgy néz ki ablakon keresztül,mint a riasztó :-) Mármint ami betörés ellen van.

2011. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!