Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit gondoltok, gáz rendszerese...

Mit gondoltok, gáz rendszeresen ráfeküdni a kanapé párnájára?

Figyelt kérdés

A párom folyamatosan ráül, a feje mögé teszi a kanapé párnát. A gyárit.


Azzal nekem nincsen bajom, ha nekidől valaki, én is szoktam. De ő gyűrkészi, hajtogatja, es tekintve, hogy nem mosható a huzat,es egy bevarrt, töltött, kemeny párnarol van szó, ezektől a hatásoktól elkezd eligénytelenedni, eldeformalodni.


Ráadásul albérletben lakunk, és én vigyázném más holmijára.


Csak én spilázom ezt túl?


2021. nov. 19. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább vele beszéld meg szerintem. Az teljesen normáis, ha vigyázni akarsz más holmijára. De akkor ezt szépen mondd el neki is, hogy így gondolod.
2021. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Hs ezzel tönkreteszi, akkor tényleg nem kéne. Vegyetek egy olcsóbb díszpárnát és gyűrögesse azt. A kanapé párnája nem erre való, csak arra, hogy nekidőljön az ember. Szerintem igazad van, beszélj vele, hogy vigyázzon rá jobban.
2021. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Természetesen mondtam neki, de szerinte ez hiszti, és nem normális dolog. Hogy mindenki így használja, mert "arra való".


Es hát elgondolkodtam, hogy lehet az én agyamban ment valami nagyon félre, de örülök, hogy más is így látja.

2021. nov. 19. 18:06
 4/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Vegyél egy párnát erre a célra azt meg tedd félre
2021. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod és a válaszainkat meg is mutathatod neki. Igen - vegyél egy párnát, amivel azt csinál, amit akar. Mi az ilyen párnákat kevésbé használjuk a hátunk mögötti nekitámaszkodásnak. Inkább csak dísznek vannak, de nem akarom, hogy mások kövessenek!
2021. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy való arra, az egy díszpárna... Magyarázd el neki. Nem is értem hogyan tud azon a kemény szivacsos vackon feküdni.
2021. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak hiszti, teljesen igazad van! Ha mosható lenne, és puha töltettel, akkor persze semmi gond nem lenne, de így viszont tényleg vigyázni kell rá, főleg ha nem a tiétek! Magyarán mondva más tulajdonát teszi tönkre, de nem érdekli - ez így semmiképp nem mehet tovább! Ha Te nem vagy rá hatással, akkor beszélj a főbérlővel, elvégre az Ő párnája, és végetvetésképp joga lenne elvinni!
2021. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Mint fentebb írtam - nem tartom helyesnek mások díszpárnáját fejpárnaként használni.

Viszont vegyük figyelembe azt is, aki a párna keménységére utal a válaszában, hogy nem mindenki szereti a puha párnát. Én sem.

2021. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!