Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol kapható még vajon igazán...

Hol kapható még vajon igazán kényelmes ülőgarnitúra Budapesten az Ikeán kívül nem horror áron?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Számodra mi a kényelmes?
2021. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A "kényelmes" elég relatív, szóval erre nem tudunk válaszolni. Hiába mondom, hogy én az XYZ boltban vettem kényelmes ülőgarnitúrát, lehet hogy neked az tök kényelmetlen lesz. El kell menni üzletekbe, ki kell próbálni.
2021. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A jó kanapé manapság drága mulatság. Én nem tudtam megfizetni ami igazán tetszett, így megvettem használtan. 300 helyett 60-ért, 1-2 apró sérüléssel, amit meg tudtunk oldani. Tudom, nem ezt akartad hallani, de a "nem horror ár" és a "kényelmes kanapé" együttesen lehetetlen szinte.
2021. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jysk
2021. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Paczalos István ***** válasza:
Pontosan. Nézz szét a libás boltban, de érdemes ellátogatnod a Veresi, vagy a gyáli piacra is, ott szokott kint lenni bútoros.
2021. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!