Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kanapé alvási célra?

Kanapé alvási célra?

Figyelt kérdés
Egy szobás lakásba szeretnék olyan kanapét venni, ami hosszabb távon is használható ágyként. Van tapasztalatotok ilyennel? (Tudom, hogy sose lesz olyan kényelmes, mint egy rendes ágykeret+matrac, de a legjobbat szeretném kihozni a helyzetből.)

2021. nov. 23. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kanapéágyon alszom, nekem semmi bajom vele. Rugós kivitel, talán ezt érdemes nézni. A szüleimnek is kanapéágy van több évtizede, egyszer cseréltek, a régi és az új is rugós, kényelmes. Panel lakásban nem feltétlenül fér el nagy ágy, ha más berendezésnek is kell hely.
2021. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
A legtöbb ilyen kihúzhatós kanapé vendégágynak elmegy, de hosszú távon a derakad bánja....
2021. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Hosszú távra zsebbe kell nyúlni, mert a lakás nem lesz nagyobb egy ágy miatt. Kanapéágyból is van jó minőség, amin lehet jól aludni.
2021. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A bonell rugós kanapék, kanapéágyak jók alvásra.
2021. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Menj be egy bútorboltba, ki tudod próbálni, rá szabad feküdni.

Ugyanolyan matracokat lehet választani bele, mint amit ágyrácsra, annyi a különbség, hogy rá van rögzítve kárpittal, nem levehető.

A matracoknak különböző keménysége van, testsúly szerint kell választani.

A kemény szivacsmatrac a legkényelmesebb nekem, neked lehet, más.

Világéletemben kárpitos heverőn aludtam, fotelágy is ugyanolyan, nekem 1000 %-osan jó. Bemutatóteremben minden máson fájt a hátam már 20 mp után.

Most már 3 éve a földön alszom matracon.:)

Ez sokkal olcsóbb és praktikusabb nekem. Nem tudom, akarok-e ágyra visszaváltani, pedig 2 éve itt van újonnan csináltatva egyedi rendelésre...:)

2021. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. nov. 23. 18:19
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha elég a belmagasság, inkább galériaágyban gondolkodnék, azt nem kell folyton rendberakni és nem az van, hogy mindenki ráül utcai ruhában, aki betéved hozzád vendégségbe.
2021. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen kanapék, amiben komplett matrac van


[link]


Nem olcsó, plusz két ember kell a kinyitáshoz és a bezárásához, de amióta aludtam egy ilyenen, azóta ilyet akarok magamnak is.

2021. nov. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiatalon, amíg nem fáj a derekad, meg semmi bajod nincs, nem is vagy várandós, meg nem akarsz rendszeresen szexelni rajta, addig elmegy. Később szerintem már nem annyira nyerő. Mindenesetre semmiképpen se akarj spórolni rajta, minőségit vegyél.
2021. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!