Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az IKEA mostanában sehova sem...

Az IKEA mostanában sehova sem vállal kiszállítást, vagy csak megint túl sok a megrendelésük?

Figyelt kérdés
Bármilyen irányítószámot írok be csak az áruházi átvételt ajánlja fel, de ott is csak egy áruházat. Rengeteg termékből készlethiány van, az áruházban is és a neten is. Elég nagy csalódás most az ikea, de gondolom ezt a készlethiányt a pandémia okozza. De a kiszállítást viszont nem értem.
2021. nov. 24. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont tegnap néztem és hozzánk minden akadály nélkül engedte volna a házhoz rendelést. (Pest megye)
2021. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én főleg Bp néztem és Vecsést, ezekre a helyekre nem szállít. Nem értem, eddig gond nélkül kihozták.
2021. nov. 24. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En tegnap kaptam Pecsre csomagot. Par nap alatt lehoztak ,pedig sok mindent rendeltem.
2021. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem. Lehet megpróbálom később vagy holnap.
2021. nov. 24. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, olyasmi van a kosaradban, ami nincs készleten (még)?
2021. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, nem volt olyan.
2021. dec. 12. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!