Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Erdekelne a velemenyetek,...

Erdekelne a velemenyetek, szerintetek ez igy tul sok?

Figyelt kérdés

Szoval van a szobamban egy ilyen polc [link]

es azon gondolkoztam, hogy annyira jo lenne egy fesulkodo asztal, amin a sminkcuccaimat tudom tarolni, ezert arra gondoltam, hogy gipszkartonbol csinaltatnek egy ilyen asztalszeruseget [link] (amin a 2 virag van).

Erre pakolnam a sminckuccaimat, pafumoket, es fole tennek egy tukrot. Amugy ugy szeretnem, hogy a fal melle, nem pedig igy, hogy belelog a szobaba.

Szerintetek jol mutatna


2014. jún. 22. 16:53
 1/2 anonim válasza:

Szerintem egy sminkasztal úgy sminkasztal, ha annak van tükre. Mivel nincs fiókja vannak hátrányai.

1. Mindenki aki belép a szobádba látni fogja az összes sminkes bazárodat.

2. Takarításnál (főleg ha sok cuccod van), igazi élmény lesz takarítani.

3. Kicsit meglököd, vagy valami, rögtön le fognak borulni onnan. Tehát fiókos jobb.

4. Szerintem olcsóbban kijössz, hogy veszel a bútorboltban fésülködő asztalt, annak van tükre, három fiókja.

[link]

Nekem ez nagyon tetszik. De ahogy gondolod.

Remélem tudtam segíteni! :)

2014. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de ami te belinkeltel, az nem megy egy lila-feher szobaval + eleve a butorok is feketek, hogy nezne mar ki.

Masodszor ha ilyen fesulkodo asztalra tennem a cuccaimat, akkor is pont ugyanugy latnanak.

Harmadszor pedig mi ez a hulyeseg, hogyha meglokom, elkezd mozogni, es leesnek a cuccok rola?? Nem a semmiben fog lebegni, hanem 2 falhoz lesz rogzitve.

Negyedszer, ha sminkasztalon lennenek a cuccaim, akkor is ugyanugy kellene alatta takaritsak.

Szoval teljesen felesleges volt reszedrol ez a hozzaszolas.

2014. jún. 26. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!