Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Függöny hosszabbítása?

Függöny hosszabbítása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elszabattam a fuggonyom,az osszeset. Legalabb 10 centivel rovidebb. Azt talaltuk ki,hogy a fuggony csipeszhez tennek be valami toldot,vagy meg egy sor karikat,hogy lejjebb keruljon. Fa karnis van,fix fa karikakkal+csipesszel. Hogy oldanatok meg? A fuggony baromi draga volt,nem dobom ki es a karnist sem furjuk lejjebb. Otlet?
2021. dec. 29. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Varrj az aljára valmi hozzá illő csipkét vagy ilyesmit.
2021. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Én is betennék még karikát toldani.
2021. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Eleve hosszabbat szokás szenni és a csipeszeknél szépen visszahajtani. Most maximum annyit lehet tenni, hogy visszaviszitek és varrattok még hozzá anyagot. Ha webshopból rendeltétek, akkor elálhattok a vételtől.
2021. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még ezt találtam, hátha meríteni tudsz belőle ötletet:


[link]

2021. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaj csipket utalom. En nem varratok hozza,hogy nez ki. Radiator van alatta,azért nem akartam hogy leerjen a parkanyig,igy meg ugy nez ki most,mintha osszement volna. :/

Koszi a valaszokat.

2021. dec. 29. 19:54
 6/8 A kérdező kommentje:

4#,benne van a huzo zsinor,hogy hajtod ugy vissza,a rancolot? Webshopba egyenileg leszabott fuggonyt biztos nem tudok visszakuldeni.

Probalok toldo karikat keresni,de fabol nincs nyithato ugy tunik.

2021. dec. 29. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány centit hajtottál föl? Nem lehet kiengedni?
2021. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Függönykarika, függönycsipesz szavakra keresve találhatsz megoldást.

[link]

2021. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!