Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha túl rövid az ágy, mivel...

Ha túl rövid az ágy, mivel lehetne hosszabbítani rajta? Kocka alakú puff esetleg jó megoldás lehet?

Figyelt kérdés

Kellene még vagy 20 cm.

Arra gondoltam, hogy veszek puffokat az ágy végébe és azokkal kipótlom az ágyat.

Szerintetek?



2019. márc. 30. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél nagyobb ágyat.
2019. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a puff magassága épp megfelelő akkor jó lehet, de számolni kell azzal, hogy elmozdulhat.


Én bútorlapokból csinálnék egy kis asztalszerűséget, bekárpitoznám szivaccsal kitömve és hozzácsavaroznám az ágyhoz.

2019. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy az ágyhuzatot arra is ráhúznám, mert ahogy néztem egy nagyobb ágyhuzat tudna annyit nyúlni. És akkor talán nem mozdulna el. Meg esetleg pléddel még bevonnám.

Találtam neten az ágyammal egymagasságút.

2019. márc. 30. 23:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Plusz köszönöm a segítséget:)
2019. márc. 30. 23:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor hasonló helyzetben voltam, én egy megfelelő méretű matracot vettem rá. Észre sem lehetett venni, hogy a matrac kissé túlnyúlik (mondjuk az ágy végében volt egy komód). De a puffos toldás szerintem kényelmetlen lenne.
2019. márc. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!