Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jysk -ben van valamilyen...

Jysk -ben van valamilyen kiemelt akciós időszak, vagy kupon kedvezmény?

Figyelt kérdés

Néztem egy bútort, tudom olyan a minőség amilyen, talán jó is lenne szinte mindig "akciós" az ára, néha két akció között kicsit feljebb viszik, de nyilván az "akciós" a reális ára.


Van esetleg valami kedvezmény amivel élhetnék?


2022. jan. 6. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

pl most van bútor hét

[link]

ezen kívül valamelyik újságukba láttam talán 20% os kupont, de akciós termékekre nem váltható ba a -20%.

2022. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem sürgős, érdemes figyelgetni a weboldalukon az akciókat.. Időnként van még "mindenre 15% a hétvégén", ami az amúgy akciós termékekre is vonatkozik.
2022. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na ez jó lenne, mert 175 ezer lenne amit vennék, szinte folyton akciós, de amikor egyszer bementem a boltba pont 230 volt.
2022. jan. 6. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy a boltos mondta meg, hogy ne most vegyem meg a szekrényt, két hét múlva akciós.

Az eladók tudják előre,(nem sokkal előre) kérdezd meg nyugodtan.

2022. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!