Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen típusú ágy a legjobb...

Milyen típusú ágy a legjobb aktív szexélethez?

Figyelt kérdés

Bármin elalszok, de a szex milyensége nem mindegy.


Kis kutatás után jutottam pár dologra:

Vannak egybeágyak, illetve ágykeretek amire bármilyen típusú matracot lehet tenni. Az utóbbi drágább, de testreszabhatóbb, cserélhetőbb.


Vannak rugós, szivacs, hibrid, zsebrugós, latex matracok.


Elvileg a rugós adja a legjobb rugalmasságot és ugrálást, ami segíti a mozgást, de a rugók miatt hangos tud lenni, ami problémás szomszédokkal.

A szivacs minden energiát elnyel, így elvész a ritmusa a szexnek, nincs visszaható erő, rugalmasság.

A latex jó de drága.

A hibrid, zsebrugós megoldások valamennyire magukban tartalmazzák a rugós matracok rugalmasságát és a szivacsok halkságát.



De ezt mind csak olvastam. Hogy milyen a való életben, azt nem próbáltam.


Kinek milyen tapasztalatai vannak? Melyik a legjobb szexhez?



2022. jan. 16. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ágyat elsősorban aludni vesz az ember.És ennek az igényeknek próbálnak megfelelni a különféle gyártók.

Ami egybe van kanapé,francia ágy az olcsóbb,olyan a fekvőfelülete amilyen,azon változtatni nem tudsz.Viszont ha bármi probléma van vele,vagy akár csak egyszerűen az idő megzabálja akkor kidobhatod és vehetsz újat.

A másik amit írtál az ágykeret és hozzá matrac.Ez valóban drágább verzió.De ha egy jó keretet választ az ember az örök,és szabadon választhatja,esetleg váltogathatja a matrac formájában a fekvő felületet.Ha ketten alszanak egy ágyon é nem egybe van a nagy matrac,hanem külön,akkor akár két különféle keménységű matrac is választható az igényeknek megfelelően.Ennek a hátránya hogy idővel elfekszi az ember ezeket a matracokat,lehet és érdemes is forgatni időközönként a hosszabb időtartam érdekében.De idővel cserére szorul..de csak a matrac,az ágykeret nem.Viszont egy matrac ára is elég húzós,főleg a határ a csillagos ég.

Hogy szexre melyik jobb...szerintem nem oszt nem szoroz.Amin jól és kényelmesen tudsz aludni,azon a szex sem lesz probléma.

2022. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem a legjobb a vízszintes póz, vagy az ágyon térdelni. Állva, vagy egészen más pozíciókban a legjobb, amiket nem lehet ágyon felvenni. Nem jutottam el a szabadalmaztatásig, de van a fejemben pár bútorterv.:)
2022. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel kapcsolatban amit tudok javasolni, és nekem bevált.

Rendes matracos ágy, masszív ágykerettel, (magam csináltam )és semmi nyekergés még 2 év után se. Félkemény szivacs matrac, természetesen ezt az ember súlyához kell venni, illetve ágyrács. A trükk ott van, hogy nekem az 180x200-as ágyamban, kettő darab 90x200-as matrac van, tehát az ágy középen hosszában is van egy alátámasztás, és itt ágyrács hiányában masszív az alátámasztás, viszont mégsem esik be az ember a két matrac közé mert ott a matracék. Ezen a részen tökéletesen lehet szexelni, akár hosszában vagy keresztben és nem, vagy csak minimálisan rugózik be be az ágy közben. Saját helyén meg kényelmesen tud aludni az ember.

2022. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Padlóra terített kemény matracon.
2022. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2022. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!