Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ezek a konyhák nagyon gagyik?

Ezek a konyhák nagyon gagyik?

Figyelt kérdés

[link]


Ezekre az olcsó elemes összeállításokra gondolok. Hamar kuka?


2022. jan. 17. 17:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

2: A másik, hogy ez készem van, konfekció, nem beépített. Gyártanak belőle 5000 egyformát. És a szállítás díja nincs benne.

Az IKEA beépíti és egyedit készít, tervezés díja is benne van.

Ha 53,5 centis kell, akkor annyi lesz.

2022. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

"Az ár nem tartalmazza a mosogatótálcát, a gépeket, kiegészítőket és dekorációs elemeket."

Szóval azt is add hozzá.

Az IKEA konyha tartalmazza.

És kell még asztalos, aki bele szereli neked és kell vizes szaki, aki beköti neked.

2022. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha szoros a költségvetés, érdemes esetleg Marketplace-en körbenézni, hátha árul valaki használt konyhabútort. Lehet h jó még, csak újat csináltat vagy költözik és már nem kell.
2022. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Pl a környékünkön most árulnak hasonlót használtan 35 ezerért. Pár évig még jó lehet, nyilván persze érdemes megnézni.
2022. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszi!!


Igazából az a helyzet, hogy használt lakást vettem, amiben a konyha mondjuk úgy, eléggé ramaty. Mivel nagy átalakítást tervezünk falbontással, térnyitással, ez eléggé zsebbenyúlós dolog, így csak 3 éves tervben van. Akkorra beterveztem már egy hatalmas ikea konyhát, ami nyilván ennek a bútorlapos bohóckodásnak a tizenötszöröse.


Most két dolgon vacillálok:


1.) köztes időre veszek egy ilyen rosszat

2.) a mostani kis konyhát berendezem olyan ikea elemekkel amiket be tudok építeni majd a későbbi "nagyberuházásba"


A második felé hajlottam, de mióta dédelgetem a terveimet, már 2 számomra szimpatikus frontot is kivont az ikea. Szóval nem lennék boldog ha most 700-at elköltenék kicsi konyhára, amit később bővítenék, de már nem lesz olyan front.


Akkor inkább most egy gagyi, és kulturált környezetben tervezgethetem az újat.


Mit gondoltok?

2022. jan. 17. 19:39
 16/23 A kérdező kommentje:

Ja igen amúgy, a mostani konyhát próbáltam menteni, így van új konyhapult, csaptelep, mosogatótálca, de csak ideig-óráig nyugodtam le ettől a frissítéstől, egyszerűen szét van rohadva az alja ennek a konyhának, és olyan rossz szagok jönnek belőle, akármit csinálok.


Szóval ezért végső elkeseredésemben nézegetem most ezeket a papírkonyhákat, ideiglenes megoldásnak. :(

2022. jan. 17. 19:41
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell túl sok elem, akkor esetleg vehetsz csak új frontot is rá majd, ha a korábbit kivonják. De én nem terveznék évekkel előre. Mivan akkor, ha meglátsz valami sokkal szimpibbet addig, vagy rájössz, hogy inkább asztalossal csináltatnál? Az IKEA konyhák szépek és jókat össze lehet állítani, de hátránya, hogy nagyon hülye méretei vannak, így nehéz kompatibilissé tenni bármi mással.
2022. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Naigen, ettől félek, az is teljesen benne van a pakliban, hogy egy jó asztalost kérünk meg, tényleg időtálló, strapabíró, tökéletes konyhát szeretnék, ha már ennyit ráköltünk a teljes átalakításra.


Egyébként köszi a tippet, marketplacet folyamatosan böngészgetem, hátha rábukkanok valamire, ami jobb mint ez a bacigombóc.

2022. jan. 17. 19:49
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a köztes időre akkor már inkább egy teakonyhát vennék, ami 3 elemes max., és így fele ennyibe is kerülne, mint amit mutattál.
2022. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Vagy lehet azt is h ikeában csináltatsz most alsó szekreényeket. Később meg jöhetnek a felső szekrények, azok akár mas színűek is lehetnek, ez úgyis divat most.
2022. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!