Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Anyám nem engedi hogy úgy...

Anyám nem engedi hogy úgy rendezzem át a szobám ahogy szeretném, szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek is túl fiús ez a szoba egy 17 éves lánynak?

[link]

Anyám szerint túl fiús és megbánnám ha így rendezném be, aztán újra szeretném majd rendezni. Ő ilyesmire gondolt nekem: [link]

Jó lenne ha elfogadná a döntésemet ebben. Ez még ami tetszik nekem:

[link] de szerinte ez is fiús.

Szerintetek?

Persze nem pontosan így rendezném be, ez csak egy példa hogy hasonlóan szeretném. :)



2022. febr. 1. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem Error 502...
2022. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Anyud verziója nekem olyan semmilyen, a tiedben több a fantázia. Valóban nem túl csajos, de hát istenem, nem kell minden lánynak rózsaszínnek lennie. Mindenesetre 17 éves vagy, én nem szólnék bele, döntsd el, mit akarsz, ha megbánodd, így jártál. Az 5 éves lányomat is hagytam dönteni a saját szobájával kapcsolatban, nyilván őt azért még némi iránymutatással, mert ha rajta múlt volna, minden rikító pink lett volna :D egy majdnem felnőtt kamaszt pláne hagynék.
2022. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
61%
A te szobád nem? Úgy rendezed be ahogy a te ízlésednek megfelel.
2022. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek is túl fiús ez a szoba egy 17 éves lánynak?"

Nem mindegy? Rajtad kívül ki fogja még használni?


Szerintem csináld meg!

2022. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A masodik nekem tul lanyos, de az elso nagyon tetszik. Ha nem engedi ulj le vele beszelgetni, hogy ez a te szobad, es ne eroltesse rad az o izleset. (22L vagyok)
2022. febr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
30%
Nekem a mostani tetszik.
2022. febr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Lehet velem van gond, de nagyságrendileg ugyanolyanok, csak a "lányos" szobában rózsaszín az ágynemű.


Amúgy meg mindenki úgy rendezze a szobáját, ahogy neki tetszik, ő fog benne élni.

2022. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovpet ***** válasza:
100%

"megbánnám ha így rendezném be"


Egyáltalán nem biztos, hogy megbánnád, de ha mégis, az miért lenne baj?

Kell, hogy az ember elkövesse a saját hibáit és tanuljon belőlük. Ez része a felnőtté válásnak.

2022. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!