Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van az Ikeához hasonló bútorár...

Van az Ikeához hasonló bútoráruház?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ahol olyan bútorelemeket lehet kapni, amiket össze lehet legózni, úgy mint az Ikeában.

2022. febr. 4. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Magyarul lapraszereltet? Gyakorlatilag az összesben kapsz ilyeneket.
2022. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ár-érték arányban az Ikea a legjobb

A Jysk talán kicsit olcsóbb, de nem olyan jó minőségű

XXXlutz drágább, de a minősége hasonló, csak szerintem sokat költenek reklámra és nagyobb az árrésük

Van még a Mömax, azt annyira nem ismerem

De szinte mindenhol vékony anyagú, lapra szerelt bútorokat lehet már csak kapni.

2022. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
RS lehet még a felsorolásban. Nem tudom, most milyen, minőségre pár éve kicsit jobb volt, mint az Ikea, de kevésbé trendkövető.
2022. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
RS-t én is szeretem. Az XXX-Lutzot viszont már a halálra idegesítő reklámja miatt sem szeretném felkeresni..:(
2022. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha kifejezetten olcsó bútor kellene (mint nekünk most szempont volt), akkor emag IRIM bútorai, butorline/mindigbutor meg szlovák vag lengyel o-ból hozatja azt hiszem
2022. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Ebben a kategóriában az ikea a legjobb ár/érték arányban, viszont nagyon egysíkú a design.

Amúgy "elemes bútor" néven keresd máshol.

Csak olyan helyen vegyél ahol van bemutatóterem, az online rendelt bútoroknál szinte mindig elkeserítő a minőség.

2022. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Asztalos vagyok!

Az Ikea-s illetve az XXX-Lutz-os bútorok jó minőségűek.(Jó szereléstechnika,jó anyagminőség,jó gyártási technológia stb..,)A Jyesk-es bútorok nem olyan jó minőségűek,de megvásárolható. Az RS bútorok kritikán aluliak,csúnya élzárás rossz szerelési anyagok,rossz technológia,ha valamit akkor RS-t ne vegyél...

2022. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!